30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti


Podmínky slevové akce „Kabelky - perfektní doplněk k Vašemu outfitu”

Produkty k dispozici okamžitě

Spojujeme tu největší výhodu online nakupování - dostupnost desítek tisíc modelů obuvi, s tím, co si můžete vybrat v kamenných prodejnách - možnost vyzkoušet a zakoupit si produkty ihned na místě. V kamenné prodejně eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov najdete až 100.000 produktů!

Vyzkoušejte, než zaplatíte

Možnost objednání, vyzkoušení a zaplacení za zboží v obchodech eobuv.cz x MODIVO v OC Nový Smíchov a Westfield Chodov v Praze do 72 hodin.

Profesionální služby

V našich obchodech nejen že si můžete prohlédnout, vyzkoušet a důkladně poznat produkt, ale také vyhledat radu od našeho kvalifikovaného personálu. Vždy Vám velmi rádi pomůžeme a udělíme potřebné informace.

30 dní na vrácení zboží

V kamenné prodejně je dostupný stejný sortiment jako v mobilní aplikaci nebo na webové stránce. Je jedno zda rádi nakupujete tradičně nebo online, eobuv.cz Vám zaručuje 30 dní na vrácení zdarma. Vrácení online zakoupeného zboží v kamenné prodejně

Vyzkoušejte, než zaplatíte

Zalíbil se Vám produkt z naší internetové stránky, ale chcete si ho vyzkoušet než ho zaplatíte? Využijte službu Vyzkoušejte, než zaplatíte v eobuv.cz.

Služba Vyzkoušejte, než zaplatíte Vám umožňuje objednat si produkty online z internetové nabídky nebo v mobilní aplikaci a následně si je vyzvednout a vyzkoušet na prodejně. Jak to provést? Během nákupů na stránce označte metodu doručení “Vyzkoušejte, než zaplatíte”. Od chvíle, když si doma vyberete produkty, trvá doručení do obchodu maximálně 48 hodin. Následně Vás SMS zpráva upozorní, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Zaplatíte v obchodě, samozřejmě pouze za ty produkty, pro které se rozhodnete! Navíc na zákazníky přímo na místě čeká více než 10 000 produktů, které jsou ihned k dispozici, díky čemuž snadno vyberete ty správné doplňky nebo kabelku.

INTERAKTIVNÍ ZKUŠEBNÍ KABINKY MODIVO

Ve vybraných kamenných obchodech eobuv Polsku, a od roku 2021 také v Praze je dostupná služba interaktivních zkušebních kabinek MODIVO. Díky službě Vyzkoušejte, než zaplatíte si můžete objednat všechny produkty, které jsou dostupné online.
Vámi vybrané produkty budou čekat ve zkušební kabince, která vypadá jako luxusní šatník. Najdete zde také šatní skříň a tablet, díky kterému se můžete rozhodnout, jaké oblečení si chcete koupit a které ne. V případě špatné velikosti objednaného produktu, výměna na vhodnou se odbývá bez opuštění zkušební kabinky.
Móda nezná hranic, proto jsou naše zkušební kabinky díky své zvětšené velikosti přátelské k lidem s handicapem a umožňují nákupy i rodinám s dětmi nebo nejlepším kamarádkám.

Přesvědčte se sami o tom, jak je to jednoduché!

Rádi si vyzkoušíte boty než je koupíte? My Vám dáváme možnost bezplatného doručení objednávky vybraných produktů online s možností odběru, vyzkoušení a zaplacení v obchodě. V kamenné prodejně eobuv.cz x MODIVO si můžete vybírat mezi několika tisícy produktů dostupných okamžitě.

Objednejte online a vyzkoušejte v obchodě

1

Vytvořte si objedávku přes naši webovou stránku

Najděte a objednejte si vybrané produkty na naší stránce www.eobuv.cz. Během vytváření objednávky si vyberte možnost doručení “odběr v obchodě" a najděte nejbližší prodejnu eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Podrobné pokyny naleznete na webových stránkách: https://www.eobuv.cz/jak-nakupovat

2

Bezplatné doručení do 72 hodin

Objednávky do kamenné prodejny jsou zpracovávány v nejkratší možné době, která obvykle nepřesáhne 72 hodin. Až bude objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS zprávu.

3

Navštivte vybranou kamennou prodejnu

Vyzkoušejte si objednané produkty v obchodě a až poté se rozhodněte o konečném nákupu. Můžete se obrátit na náš kvalifikovaný personál na místě.

4

Rozhodněte se, zaplaťte u pokladny a těšte se z nově nabytého produktu

Platby provádíte až po důkladném seznámení se s produktem. Používají se tradiční platební metody: hotovost nebo platební karta. Za objednávku vytvořenou přes webovou stránku neplatíte.

Vyzkoušejte, než zaplatíte

Produkty k dispozici okamžitě

1

Navštivte naší kamennou prodejnu

Čím se obchod eobuv.cz x MODIVO liší od jiných míst s botami? Zcela jedinečným zážitkem z nakupování. Obchod eobuv.cz x MODIVO spojuje největší výhodu online nakupování - dostupnost desítek tisíc modelů bot, s tím, co si můžete vybrat v kamenných prodejnách - možnost vyzkoušet si produkty ihned na místě. V obchodu eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze najdete až 100 000 produktů dostupných ihned.

2

Vyberte si produkt na tabletu

Pro zobrazení nabídky jsou na místě k dispozici tablety, na kterých můžete snadno filtrovat produkty podle takových vlastností jako je značka, barva, model nebo velikost. Produkty lze také objednat předem. Na multimediálních obrazovkách se navíc zobrazuje aktuální nabídka daného obchodu.

3

Přidejte produkt do zkušební kabinky

Vybrané produkty lze pohodlně vyzkoušet na místě. Oblečení a doplňky jsou doručeny ze skladu, který se nachází v obchodě, maximálně do 3 minut. Sortiment je neustále aktualizován, takže každý den se objevují stovky novinek.

4

Zaplaťte u pokladny

Prohlédněte si a vyzkoušejte Vámi vybrané produkty. Pokud výběr splnil Vaše očekávání, přejděte s nimi k pokladně a za vybrané produkty zaplaťte.

V obchodě eobuv.cz x MODIVO se představí bezplatná služba esize.me. Jedná se o průlomové řešení, které pomáhá vybírat boty na základě 3D skenování chodidel.

ejdříve speciální skener za pár sekund vytvoří trojrozměrný model chodidel zákazníka a poté jej porovná se skeny všech bot v nabídce obchodu od jakékoli značky. Výsledek je takový, že zákazník obdrží doporučení o správné velikosti boty.


Zjistit více

Naší prioritou je zajistit bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců, proto jsme zavedli řadu činností, díky kterým se u nás můžete cítit v bezpečí:

Naší prioritou je zajistit bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců.

Personál pracuje v rukavicích a ochranných rouškách.

Dezinfekční prostředek je k dispozici ve všech našich obchodech.

Dbáme na to, aby byl počet zákazníků přizpůsoben bezpečnostním požadavkům.

Z bezpečnostních důvodů Vám doporučujeme používat bezhotovostní platby.

Tablety a skenery esize.me jsou zaměstnanci prodejny pravidelně dezinfikovány.

MĚSTO
NÁKUPNÍ CENTRUM
ADRESA
OTEVÍRACÍ DOBA
Černý Most
OC Cerny Most.
Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most
PO – NE
09:00 – 21:00
Praha
Nový Smíchov
Plzeňská 8, 150 00 Praha 5
PO – NE
09:00 – 21:00
Praha
Westfield Chodov

*služba zkušebních kabinek MODIVO

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4
PO – NE
09:00 – 21:00

Ocenění

Naše kamenné obchody dovedně kombinují svět offline a online zážitků a vytvářejí místo, kde se móda snoubí s technologií. Nejdůležitější na tom všem je zákazník, proto se neustále rozvíjíme a snažíme se co nejvíce zjednodušit cestu nákupu a také inspirovat zákazníky k vytvoření vlastního šatníku. Naše úsilí je oceňováno průmyslem i zákazníky, o čemž svědčí různá prestižní ocenění.