Produkty: 401

Jakou velikost hledáte?

Zobrazí se produkty dostupné ve Vámi zvolené velikosti.

32
33
34
35
36
37
38
39
Zobrazit ID verze

Boty Adidas Terrex - Inovativní technologie pro vaše nohy

Obuv adidas terrex poskytuje velkou škálu bot pro všechny skupiny a věkové kategorie. Jedná se především o sportovní obuv, která se postará o to, aby Vaše nohy při túře či treku zůstaly v bezpečí. Pozadu nezůstanou, ale ani příznivci běhu. Boty Adidas Terrex totiž nabízejí i modely speciálně navržené pro běžce a běžkyně. Společnost Adidas se rozhodla při výrobě použít recyklovatelné materiály. Téměř až 50 % materiálu použitého při výrobě bot pochází právě z recyklovaných materiálů. Využití inovativních technologií a kvalitních materiálů vytváří skvělý předpoklad pro vznik bezchybného páru bot. Obuv Adidas Terrex míří především na outdoorové využití, kde poskytne podporu Vám i Vašim nohám i v tom nejnáročnějším terénu, ve kterém potřebujete od své obuvi maximální oporu.

Dámská obuv Adidas Terrex – Chraňte svůj kotník před pády

Addias se svojí novou kolekcí samozřejmě myslel i na zástupkyně něžného pohlaví. Vyzkoušejte například červené Adidas Terrex. Nejenom, že dámské boty adidas terrex vypadají stylově avšak poskytují i perfektní ochranu pro Váš kotník a Vaše chodidlo. Díky speciálně navrženému profilu boty, který je vyšší a užší bude Vaše noha po celou dobu chůze dokonale fixovaná. Takže i při pádu či sklouznutí nehrozí Vaším nohám žádné nebezpečí. Za vznikem některých modelů v kolekci Terrex stojí i spolupráce se špičkovými sportovci. Jako je například profesionální ultramaratonská běžkyně Jekateřina Mitjajevová

Pánská obuv Adidas Terrex – Perfektní přilnavost na treku

Ať už jste zkušený vůdce horské výpravy či jenom hledáte vhodnou obuv pro Váš první trek, pánská obuv Adias Terrex nabízí velký sortiment trekingové a sportovní obuvi ze které si vybere každý. Díky inovativní technologii poskytují vysoký komfort, ale zároveň chrání Vaše nohy před zraněním. Tkanina GORE-TEX se postará o perfektní ochranu před vodou a zanechá Vaše nohy suché při vystavení obuvi prudkému dešti. Navíc se zatepleným materiálem COLD.RDY, který odpuzuje vítr si na Vás nepřijde ani vichřice.

Adidas Terrex – Často kladené otázky

Je možné závodně běhat v botách Adidas Terrex?

Společnost Adidas samozřejmě myslela také na běžce, a tak nová kolekce bot má svojí podkategorii pro trailové běhání. Obuv disponuje odpružením Boost a je vyrobena z recyklovatelných materiálů. Lehká pěna Lightstrike tak umožňuje měkký došlap a společně s podešví z gumy Continental™ tvoří skvělý základ pro skvělou přilnavost a pohodlnost boty, což ocení všichni příznivci běhu. Adidax Terrex budou Vaším skvělým parťákem na dlouhé trailové trasy díky skvělé konstrukci a přiléhavosti svršku.

Jak prát boty Adidas Terrex?

Trekové boty se v terénu rychle ušpiní, a tak Vás určitě zajímá, jak můžete mít boty čisté i po náročných tůrách. Rozhodně byste se měli vyhnout praní bot v pračce. Mohlo by totiž dojít k jejich poškození. Raději Vám doporučíme čistit boty mechanicky (hezky v ruce). Můžete použít například kartáček na zuby či houbičku. I tito dva malí pomocníci dokážou velké věci. První krok je odstranění nečistot jako je například zaschlé bahno, písek, hlína atd. K tomu se hodí právě výše zmíněný kartáček. Jakmile zbavíte bot hrubých nečistot můžete se pustit do ručního mytí. Boty jemně omyjte mýdlovou vodou a houbičkou. Na závěr nechte obuv uschnout. Díky Vaší jemné péči budou boty vypadat jako nové. A můžete znovu do terénu.