Produkty: 187

Jakou velikost hledáte?

Zobrazí se produkty dostupné ve Vámi zvolené velikosti.

37
38
39
40
41
42
43
44
Zobrazit ID verze

Crocs sandály pro ženy - pohodlí a praktičnost v moderním stylu

Crocs - značka, která se takřka přes noc stala naprostým letním fenoménem. Vždyť kdo by neznal klasické nazouváky s dírkami v přední části, které si navíc můžete dozdobit různými připínacími aplikacemi. Tady se fantazii meze nekladou a to je dobře - tyto sandály jsou totiž prakticky synonymem léta! Ovšem Crocs nejsou jen nazouváky! V jejich repertoáru najdete také Crocs balerínky, které se nemusíte stydět vynést do města nebo na párty. Nebo letní sandály na vysoké platformě v tak úžasných pastelových barvách, že v létě nebudete chtít nosit nic jiného! To stejné by se dalo říci i o Crocs žabkách, které jsou perfektní volbou k bazénu, rybníku nebo moři. Voda ani písek jim nevadí a odmění se vám neskutečně dlouhou životností.

Crocs dámské žabky - lehké a bezpečné řešení pro mladší i starší ročníky

Nejen dámské, ale také pánské a dětské boty Crocs jsou vyrobené ze speciálního materiálu Croslite. Tento materiál je prakticky to nejvhodnější, co si k bazénu můžete dopřát. Neklouže vně ani uvnitř boty, je odpružený a bude se vám v botách z tohoto materiálu se vám bude dokonale chodit. Jak je navíc známo - bazény bývají semeništěm plísní a bakterií. Tento materiál je ošetřen tak, že zabraňuje jejich usazování a tvorbě. Nabízí tak dokonale zdravé prostředí pro vaše nohy! A jako bonus navíc také zamezuje zápachu, což se v létě rozhodně může hodit! Crocs dámské boty vám nabízí jednu vrstvu tohoto materiálu u jednoduchých a plochých bot. U těch složitějších a na platformě se pak setkáte s jeho vrstvením. A to má samozřejmě za následek, že bota bude ještě pohodlnější, než jste byly doposud zvyklé!

Crocs balerínky a žabky - pohodlné dámské boty na jaro a léto

Málo co patří k horkému létu tak jistě, jako je tomu u balerínek a žabek. S volnější prázdninovou náladou a rostoucími teplotami máte přirozeně chuť na trochu víc pohody, než je tomu na podzim a v zimě. A proto jsou právě žabky a balerínky tou nejlepší volbou pro vás! Možná pracujete v kanceláři a žabky, jak známo, se do ní právě nehodí. Na druhou stranu se také v tropických teplotách a výhni velkoměsta zřejmě nechcete trápit na vysokých podpatcích. A přesně pro vás jsou tu dokonalé balerínky! Boty, ve kterých s úsměvem na rtech prochodíte celý den a večer rozhodně nebudete mít pocit, že je chcete sundat! Baleríny Crocs jsou pro vás tou nejlepší volbou! Ale co když se zrovna chystáte k vodě? Pak není lepší a pohodlnější obutí, než žabky. Stylové letní boty, které nenechají nikoho na pochybách, že vám právě začaly prázdniny. Crocs dámské žabky jsou nesmírně pohodlné a zároveň stylové a trendy.

Crocs dámské boty - otázky, na které chcete znát odpověď

Crocs - jak vybrat správnou velikost?

Před nákupem každých bot na internetu se vám rozhodně vyplatí velmi dobře změřit svou nohu a následně porovnat výsledky s tabulkou výrobce. U dámských bot Crocs to samozřejmě není jinak. Případně pro vás máme ještě jedno řešení, a tím je služba esize.me. V obchodním centru Nový Smíchov si přímo v kamenné pobočce eobuv.cz můžete nechat svou nohu změřit speciálním skenerem a uložit její míry do aplikace esize.me. Ta vaše míry uchovává a při každém přihlášení a nákupu na eobuv.cz máte k dispozici svou skutečnou velikost. Díky tomu vám vaše nové boty budou dělat radost hned od prvního dne, kdy vám je kurýr přiveze!

Crocs - originál nebo fake?

Na eobuv.cz máte jistotu, že nakupujete skutečný originál. Ptáte se, jak je to možné? Je to díky Záruce originality a kvality, se kterou nakupuje všechny dostupné značky obuvi. Toto označení vám garantuje, že boty pocházejí přímo od výrobce, nebo alespoň od velmi dobře ověřeného distributora. Máte tak zaručeno, že za své peníze dostanete skutečný originál!