Produkty: 332
Zobrazit ID verze

Nike dámské boty - pro pohodlné cvičení

Značka Nike dělá společnost sportovcům po celém světě už od 70. let 20. století. Za tu dobu se prakticky neustále drží na piedestalu nejen ve výrobě sportovního oblečení, ale také sportovní obuvi. Nike dámské boty nejsou výjimkou. Dlouhá praxe, zkušenosti těch nejlepších sportovců a zachování kvality dělá ze sportovních bot Nike špičku na trhu. V tělocvičně, fitku i při týmových sportech vám udělají bezkonkurenčního parťáka. Tak neváhejte, obujte je a vyrazte trochu potrápit tělo!

Nike dámské boty na běhání - pro bezpečný trénink

Jste běžkyně tělem i duší? Pak vám jistě nemusíme říkat, jak důležitá je na běhání kvalitní obuv. A pokud s během začínáte, tak určitě čtěte! Kvalitní obuv vám při běhu poskytne velmi důležitou oporu. A to nejen pro vaši spodní část nohy, ale vlastně pro celou kostru včetně páteře. Dobře vybraná běžecká obuv tlumí nárazy a vaše noha je v ní pevná, ale zároveň v pohodlí. Při jejím výběru se také soustřeďte na to, po jakém povrchu se chcete rozběhnout. A pro všechny tyto příležitosti je pro vás připravena Nike dámská běžecká obuv. Ta splní vaše požadavky i v těch nejnáročnějších běžeckých okamžicích!

Nike dámské kotníkové boty - přirozené zakřivení

Dámské boty Nike vám ale nemusí dělat společnost jen při sportování. Stanou se totiž velmi rychle i oblíbenou a stálou součástí vašeho šatníku. Nebojte se trochu odvázat a sáhněte třeba po dámských vysokých botách Nike, které originálně doplní téměř každý váš outfit. Nebojte se je obout k džínům na procházku parkem, stejně jako k sukni na letní koncert. Pokud se nebráníte špetce rebelie, zkuste je zkombinovat se sakem nebo extrémně romantickými šaty. Zejména Nike dámské černé boty tak vypadají skvěle. Rázem se z vás stane módní ikona!

Dámské boty Nike - otázky, na které chcete znát odpověď

Jaké Nike dámské boty si vybrat na běhání?

První otázka, kterou si položte je, kde budete běhat. Těšíte se do terénu, na louky, do lesů, na nezpevněné cesty? Nebo bude vaším rajónem silnice? Pokud se chystáte do terénu, vyzkoušejte například Nike Air Zoom Wildhorse nebo Pegasus. Ty jsou pro vaše řádění v terénu velmi vhodné! Na silnici pak sáhněte třeba po modelech Nike React, které jsou jako dělané na tvrdší povrchy. Máte-li vybrané boty do správného terénu, jde se na velikost. Při běhání platí, že bota by měla být o něco větší, než je vaše obvyklé číslování. Nebojte se toho! Ideální je si buď pořádně změřit nohu a porovnat s tabulkou výrobce, nebo si botu vyzkoušet. Druhou možnost vám internetový obchod ebuv.cz poskytuje v obchodním centru Nový Smíchov. Sem si totiž můžete své vybrané boty objednat, vyzkoušet a zaplatit přímo na místě. Pořízení běžecké obuvi nebylo nikdy jednodušší!

Jaká technologie se využívá při výrobě Nike dámské obuvi?

Co se týče technologií využívané v obuvi, patří Nike ke špičkám na trhu. Díky dlouholeté spolupráci se špičkovými sportovci přesně ví, co potřebují a neváhá to zapracovávat do svých výrobků. Jedním ze skvělých příkladů je použití technologie Air. Mezipodešev boty je vybaven vzduchovými bublinami, které tlumí i ty největší a nejtvrdší nárazy, ke kterým může při sportu dojít. Přesně tak, jak to jejich (nejen) sportovní zákazník potřebuje!