30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Zateplení
Typ zapínání
Produkty: 52
Zobrazit ID verze

Dámské kovbojské boty - pohodlná a stylová volnočasová obuv

Pokud hledáte stylovou a zároveň pohodlnou dámskou volnočasovou obuv, budou dámské kovbojské boty tím správným řešením. Tzv. cowgirl boty vynikají svým jedinečným designem a dokážou ženám i dívkám poskytnout komfort i při každodenních pochůzkách po městě. Kovbojské boty by měly mít pohodlnou podrážku, která dokáže tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také je důležité, aby měly dámské kovbojské boty odolný, ale i prodyšný svršek. Díky těmto vlastnostem předejdete pocení chodidel v obuvi. Dámské kovbojské boty mohou mít i různě vysoký podpatek. Dále mohou být kovbojské boty vyrobené z různých materiálů. V posledních letech jsou v kurzu zejména semišové kovbojské boty. Můžete si vybírat mezi minimalistickými modely dámské kovbojské obuvi a výraznějšími zdobenými kousky. K sehnání jsou pak i dámské kožené kovbojské boty v hladkém provedení. Dobré je, když mají vaše kovbojské boty i nepromokavý svršek. Nepromokavost obuvi pak můžete podpořit i vhodnými obuvnickými doplňky. Mezi ty můžeme řadit kvalitní impregnaci a ochranný krém v neutrální barvě. Dobře vám poslouží i čistící pěna či gel. Vaše volnočasové kovbojské boty je ocení v tom případě, že si je při procházce umažete. Na pračku a sušičku rovnou zapomeňte.

Kovbojské boty - módní a funkční outfity do práce i do města

Dámské kovbojské boty jsou všestranná obuv. O tom není pochyb. Ženy a dívky je mohou nosit do práce, ale i na rande, na posezení s přáteli či na nákupy a do města. Kovbojské boty pro ženy mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme minimalistické i dekorované kovbojské boty. Ty mohou mít také různé zapínání a různě vysoký podpatek. K šatům a sukním si ženy a dívky oblíbily nosit především kovbojské boty s vyšším podpatkem. Ten může být úzký, může mít však i podobu vyšší platformy. Výběr tak závisí jen na vás a vašich preferencích. Co se týče barev, vítězí na plné čáře ty přírodní. Nejčastěji se můžeme setkat s dámskými kovbojskými botami v zemitých odstínech. Ty se pak vkusně kombinují s denimovou módou. Velké oblíbenosti se pak těší i černé kovbojské boty. Černá je totiž barva neutrální a skvěle se tak kombinuje s různě barevným oblečením.

Jak kombinovat kovbojské boty s kalhotami?

Jestliže nosíte rády kalhoty, bude dobré, když se zaměříte na kousky se zúženou nohavicí. Ty dámským kovbojským botám zvláště sluší. Boty totiž díky tomu vyniknou v celé své kráse. Vhodné je volit kalhoty, které mají vysoký pas. Vaše postava se tím opticky prodlouží a vy budete za modelku. Dámské kovbojské boty pak můžete nosit i s denimovou módou. Vybírat můžete světlé, ale i tmavé odstíny dámských modrých riflí. Vedle nešlápnete ani v tom případě, zvolíte-li si k vašemu outfitu s kovbojskými botami černé kalhoty. Nezapomeňte však, že i kovbojské boty se počítají za módní doplněk a doplňky by k sobě měly barevně ladit. Také je dobré, budou-li mít vaše módní doplňky i stejnou strukturu.

Dámské kovbojské boty - často kladené otázky

Jak nosit dámské kovbojské boty?

Dámské kovbojské boty můžete nosit s dámskými legínami, ale i se sukněmi a s šaty. Budou vám slušet i k plátěným kalhotám nebo ke kalhotám typu chino. Důležité je, aby měly vámi vybrané kalhoty zúženou nohavici. Díky ní vyniknou vaše dámské kovbojské boty v celé své kráse.

S čím nosit dámské kovbojské boty?

Dámské kovbojské boty nosí ženy a dívky často ke zúženým kalhotám a k legínám. Dále se hodí i k šatům a sukním v tzv. boho stylu. Dámské kovbojské boty pak můžete snadno kombinovat i s prvky hippie stylu. Slušet vám k nim budou vzdušné a volné blůzky či halenky.