Produkty: 385
Zobrazit ID verze

Velké, střední a malé cestovní kufry – široká nabídka prémiových značek na Eobuv.cz

Ať už se chystáte na letní dovolenou nebo jedete na služební cestu. Vždy sebou budete mít nějaké zavazadlo. Podívejte se do naší nabídky a prozkoumejte kategorii zvanou cestovní kufry. Nejenom, že jsou kufry z naší nabídky velmi praktické, ale zároveň velmi elegantní, a tak se nemusíte bát, že by nadměrný kufr mohl hyzdit Váš oufit. Můžeme Vám nabídnout kufry všech velikostí. Pokud jedete na delší dobu, tak to určitě oceníte velký cestovní kufr. Samozřejmě máme v nabídce i malé příruční kufry, střední kufry až po kufr na kolečkách. Kolečka Vám nabídnou velmi pohodlnou manipulaci a nošení kufru Vám již nebude ničit Vaše záda. Do velkého kufru zabalíte celou svoji rodinu, a ještě bude půlka prázdná. U nás si vybere opravdu každý. Kufr využijete při cestě autobusem, vlakem, a hlavně při cestování letadlem. Většina kufrů je vybavena kolečky, které Vám umožní pohodlný přesun s kufrem. Dalším velmi užitečným doplňkem je zámek kufru, díky kterému se nemusíte bát, že by se Vám do kufru někdo vloupal. Robustní držadla zajistí pohodlný a bezpečný přenos zavazadel.

Sada cestovních kufrů – najděte si perfektní a praktické věci na každou cestu

V dnešní době může být cestovní kufr módním doplňkem, který Vás bude skvěle doprovázet na Vašich cestách. Kufry značky Delsey jsou dokonalým příkladem spojení praktičnosti a elegance. Cestovní kufr Vám umožní snadnou manipulaci a přesun z místa na místo. Nemusíte se tahat s těžkým kufrem v ruce pohodlně ho můžete vozit vedle sebe. V naší nabídce naleznete kufry vyrobené z různých materiálů. Od látkových až po tvrzené materiály. Sada cestovních kufrů jsou skvělou volbou, pokud chcete mít jistotu, že se vašim věcem během cesty nic nestane. Smalt je velmi pevným materiálem, který vytvoří dokonalou ochrannou skořápku. Nemusíte se tedy bát, že by se během manipulace s kufrem na letiště poškodilo něco z jeho útrob. Nezapomínejte na cedulku s Vašimi osobními údaji, kterou můžete ke kufru připnout. V případě ztráty zavazadla se tak nemusíte obávat, že Vám kufr nebyl doručen.

Kabinový kufr na kolečkách – nejjednodušší způsob přepravy zavazadel

Malý cestovní kufr je velmi praktický a doporučujeme ho Všem, kteří nepotřebují na cesty mnoho věcí. Kabinové kufry jsou velmi vyhledávané z důvodů ušetření peněz za zavazadlo navíc. Pokud hledáte kufr do letadla, tak z naší nabídky si opravdu vybere každý. Kvalitní zpracování a prvotřídní materiály jsou skvělou kombinací, která zaručí pohodlné cestování. Jedná se o velmi pevné a zároveň praktické kufry, které využije nejeden cestovatel. V nabídce máme také zavazadla, které jsou vyrobeny z imitace kůže nebo můžete dokonce sáhnout po látkovém či plastovém provedení. Děti ocení různorodé barevné provedení, které zaujme jejich fantazii. Vybavte se na Vaši příští dovolenou již teď.

Cestovní kufr – často kladené dotazy (FAQ)

Cestovní kufr – který materiál je nejlepší?

Záleží, jaký typ kufru sháníte. Pokud chcete mít jistotu, že Vámi přepravované věci kufru se nepoškodí, tak byste měli šáhnout po vyztužených kufrech.

Jak vyčistit cestovní kufr?

Cestovní kufr jednoduše vyčistíte za pomocí kartáčku a hadříku. Pokud se jedná o látkový kufr, můžete použít i čistící prostředky na látku.