30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Provedení
Styl
Produkty: 41
Zobrazit ID verze

Lyžařská přilba - povinná součást výbavy lyžaře

Pokud se chystáte na hory, tak nesmíte zapomenout jednu důležitou věc do výbavy. Ano, je to lyžařská helma. V dnešní době se jedná o nezbytnost, která Vás může mnohdy ochránit před vážným zraněním. Především pokud jedete na hory i s dětmi, tak je helma naprostá nutnost. Dětská lyžařská helma je vyrobena z kvalitních materiálů, zaručuje kvalitní odvětrávání a můžete si ji pořídit v několika barevných provedení. V mnoha zahraničních lyžařských střediscích je dokonce povinné helmu nosit. Bez helmy, Vás do lyžařské areálu nevpustí. V naší nabídce naleznete lyžařské helmy POC, Rossignol, Head, 4F, Uvex. Tyto značky jsou špičkami ve svém oboru.

Osvědčené lyžařské a cyklistické helmy POC, Rossignol, Head, 4F, Uvex

V nabídce samozřejmě naleznete také cyklistické helmy. Obdobně jako na lyžích byste neměli podceňovat nošení přilby při jízdě na kole. Pokud máte rádi jízdu v přírodě a náročném terénu, tak není o čem diskutovat, cyklistická přilba by měla u Vás doma mít místo. U nás si vyberete ty nejlepší helmy, které jednak dobře vypadají a také jsou velmi kvalitní a skvěle Vás ochrání při pádu. Pokud se věnujte jízdě na MTB kole a Vaší hlavní disciplínou jsou downhillové sjezdy, tak Vám musíme rozhodně doporučit helmy od značky POC. Cyklistická přilba POC Tyto helmy jsou po technické stránce velmi propracované a myslí na všechny aspekty. Ať už se jedná o samotnou ochranu hlavy, které kryje i oblast spánků á týlní části hlavy.

Bezpečnost dětí na svahu – vyberte správnou dětskou lyžařskou helmu

Dětská cyklistická přilba je již v dnešní době samozřejmostí, stejně byste měli přistupovat k lyžařské helmě. Dětská hlava není tak pevná jako u dospělého člověka, a hlavně u dětí hrozí mnohem větší riziko pádu si srážky. Nepodceňujte proto bezpečnost svých dětí při lyžování a vyberte jim tu správnou lyžařskou helmu Nemusíte se bát, že by děti z helmy vyrostly proto většina výrobců v dnešní době vsází na systém upravitelné velikosti. Helma má velmi kvalitní polstrování, které zaručí pohodlné nošení a ani při dlouhodobém nošení z ní nebolí uši. Některé modely navíc nabízí ochranný štít, který nahrazuje lyžařské brýle. Nízká hmotnost helmy, která zaručí to, že Vaše nebude hlava avšak i tak zůstane v bezpečí.

Helmy – často kladené otázky

Jak vybrat helmu?

Pokud sháníte první helmu, tak zaleží za jakým účelem ji sháníte. Na kolo tu máme cyklistickou helmu, kterou seženete v různých provedeních a stylech. Samozřejmostí jsou dětské cyklistické helmy, se kterými máte jistotu, že Vaše dítě zůstane v bezpečí v případě pádu. V zimě určitě využijte lyžařskou přilbu, kterou jednak můžete mimo lyžování použít například i při bruslení na ledě.

Jakou cyklistickou přilbu vybrat?

Cyklistických přileb je několik různých druhů. Ať už se jedná tradiční verzi, která je vhodná pro občasnou jízdu. Avšak pro příznivce adrenalinu a kol typu MTB jsou tu speciální vyztužené helmy. Ty jsou vhodné především pro typ jízdy stylu downhill a jim podobných.