100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Provedení
Styl
Produkty: 42
Zobrazit ID verze

Dbejte na bezpečnost – kupte Vašemu dítěti cyklistickou přilbu!

V dnešní době zvýšeného provozu je naprostá samozřejmost, aby Vaše dítě mělo cyklistickou přilbu. Cyklistická přilba je naprostý základ vybavení každého cyklisty. Ať už se jedná o dospělého člověka či dítě. V nabídce samozřejmě naleznete cyklistické přilby pro děti. Obdobně jako na lyžích byste neměli podceňovat nošení přilby při jízdě na kole. Pokud máte rádi jízdu v přírodě a náročném terénu, tak není o čem diskutovat, cyklistická přilba by měla u Vás doma mít místo. U nás si vyberete ty nejlepší helmy, které jednak dobře vypadají a také jsou velmi kvalitní a skvěle Vás ochrání při pádu. Pokud se věnujte jízdě na MTB kole a Vaší hlavní disciplínou jsou downhillové sjezdy, tak Vám musíme rozhodně doporučit helmy od značky POC. Tyto helmy jsou po technické stránce velmi propracované a myslí na všechny aspekty. Ať už se jedná o samotnou ochranu hlavy, které kryje i oblast spánků á týlní části hlavy.

Cyklistická přilba – mnoho velikostí a barev

V naší nabídce naleznete také cyklistické přilby pro dívky, které jsou dostupné v mnoha barevných variantách a stylech. Nejenom, že dívčí cyklistická přilba může dobře vypadat, ale také především chránit před pádem. Na Modivo.cz si vybere opravdu každý. Pánská cyklistická přilba se pohybuje v rozmezí od několika set korun až po několik tisíc korun. Pokud se však cyklistice věnujete opravdu hodně, tak bychom Vám rozhodně do ochrany hlavy doporučili investovat více než jenom pár set korun. Naše nabídka skýtá profesionální modely, které využijí i downhilloví nadšenci.

Cyklistické přilby ve smyslu předpisů

Nošení cyklistické přilby je podle zákona v České Republice povinné do věku 18 let. Nebuďte k tomu lhostejní a pořiďte svým dětem opravdu kvalitní přilbu. Dětská cyklistická přilba z naší nabídky podléhá posledním trendům v cyklistice. Nejenom, že splňuje všechny bezpečnostní podmínky, ale je také správně nadesignovaná. To znamená, že helma obsahuje také ventilační otvory, které zabrání přehřívání hlavy v parních letních dnech. Dámská cyklistická přilba bude skvěle ladit k Vašemu sportovnímu outfitu. Nemusíte se bát pro dámy máme v nabídce všechny jejich oblíbené barvy včetně růžové.

Cyklistické přilby – často kladené dotazy (FAQ)

Jakou cyklistickou přilbu si vybrat?

Cyklistickou helmu si určitě vybírejte podle druhu cyklistické aktivity, které se hodláte věnovat. Helma na silniční cyklistiku má jiné parametry než helma na freestylové a downhillové jízdy.

Jak vybrat velikost cyklistické přilby?

Velikost cyklistické helmy můžete jednoduše určit pomocí obvodu hlavy. Naše tabulka Vám pomůže s výběrem velikosti. Značení velikosti je stejné jako klasické určování velikosti oblečení.