30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti

Brýle - ochrana při zimních aktivitách

Na sjezdovce určitě využijete lyžařské brýle. Nejenom Vás ochrání před slunečním svitem, avšak také proti létajícímu sněhu. Na sjezdovce dokáže také pořádně foukat i proto je dobé používat brýle. Existuje velké množství druhů brýlí a jejich zabarvení. Zorník je část přes, kterou vidíte. A můžete si jej pořídit v různých variantách skel. Ať už se jedná o běžný zorník, zrcadlový či polarizační zorník, který skvěl odráží slunce. Lyžařské brýle jsou kompatibilní i s většinou lyžařských přileb. Skvěle Vás ochrání před odlétajícím sněhem či ledovými kousky. Májí nastavitelnou velikost popruhu a rovněž plní funkci ochránce proti slunečnímu záření. Nepodceňujte mrazivý vítr ani sluneční záření. Raději se vybavte lyžařskými brýlemi a předejděte poškození Vašich očí. Navíc lyžařské brýle jsou skvělým doplňkem pro Váš outfit.

Snowboardové brýle – dávejte pozor na hlavu při tricích

Pokud se věnujete jízdě na snowboardu, tak jsou pro Vás snowboardové brýle naprostou povinností. Zajistí ochranu Vašeho obličeje před ledovým větrem i při té nejrychlejší jízdě. Mnohdy se Vám stane, že začne na sjezdovce z ničeho nic chumelit. Sníh v očích je opravdu nepříjemný. Právě proto Vám doporučujeme, abyste si pořídili brýle na snowboard. Tyto brýle budou skvělým doplňkem pro Váš zimní outfit. Můžete si je pořídit v různých barevných kombinacích a stylech. Můžete si zvolit, zda budete chtít čiré či podbarvené sklo. Čiré brýle se Vám budou hodit na večerní lyžování. Avšak když na sjezdovku začne svítit ostré slunce, tak Vám raději doporučíme tmavé či kouřové sklo.

Lyžařské brýle – kamarád na sjezdovku

Lyžařské brýle máme v naší nabídce pro všechny pohlaví. Pro děti i dospělé. Pro zástupkyně něžného pohlaví máme v nabídce dámské lyžařské brýle, které jsou dostupné v mnoha barevných kombinacích. Naše nabídka skýtá ty nejlepší lyžařské brýle od známých značek jako je POC, Head, a Uvex. Tyto značky využívají nejmodernější technologické procesy, aby vytvořili ty nejkvalitnější lyžařské a snowboardové brýle, které se dají pořídit. K brýlím dostanete také látkový obal, takže se nemusíte obávat, že by se Vám brýle během cesty poškodily. Moderní lyžařské brýle jsou vybaveny technologií antifog, která se díky odvětrávání postará o to, aby se Vaše brýle během lyžování nezamlžovaly. V dnešní době je pořizovací cena brýlí velmi nízká. Proto si je můžeme dovolit koupit opravdu každý. Z naší nabídky si můžete vybrat velké množství brýlí, ať už se jedná o dětské brýle či ty určené pro dospělé. Mnoho barevných variací zaručí to, že Vám budou brýle ladit skvěle k Vašemu outfitu.

Lyžařské brýle – Často kladené otázky

Jaké brýle k lyžařské helmě?

V dnešní době je většina brýlí univerzální, a tudíž je můžete využít k lyžařské přilbě vyrobené u jiné značky. Nemusíte se bát, že by Vám brýle k helmě nepasovaly. Stačí si pouze vybrat z naší nabídky.

Jak vybrat brýle k lyžařské helmě?

Výběr je velmi jednoduchý. Stačí se podívat na naši nabídku lyžařských brýlí a nějaké si určitě vyberete. V dnešní době jsou všechny brýle kompaktní i s helmami od jiného výrobce než máte brýle.