Žádné produkty s těmito filtry

Chcete-li zobrazit více produktů, zkuste některé nebo všechny filtry odstranit.

Boty Emu Australia - historie textilu

Boty Emu Australia nabízí australská značka, která prodává nejen trendy obuv, ale i módní doplňky. Zaměřuje se pak na muže, ženy, ale i na děti. Je tak z čeho vybírat. Typické je pro značku Emu Australia použití merino vlny a přírodní kůže. Díky tomu jsou výrobky Emu Australia velmi pohodlné, hřejivé a příjemné na dotek. Není to pouze móda, jedná se o životní styl. Produkty z přírodních materiálů mají navíc ještě jednu velkou výhodu. Jsou totiž tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života chrání naši přírodu. Proč tedy nepřispět svou troškou do mlýna a nepořídit si některý z trendy kousků Emu Australia z přírodních materiálů?! Obuv Emu Australia je známá i tím, že je zpracovaná do posledního drobného detailu. Švy jsou dokonale zarovnané, nikde nic netrčí a nepřekáží. Barva se neodírá a povrch obuv je i skvěle prodyšný. Nehrozí tedy, že se vám v obuvi zapaří chodidla. Zkrátka a dobře je obuv Emu Australia dobrým řešením pro všechny milovníky kvalitní obuvi bez výjimky. Co se týče modelů obuvi, vedou na plné čáře stylové válenky. Ty mají zpevněnou špičku a jsou vodoodpudivé. Velké oblibě se pak těší ale i bačkory, sandály, kozačky či polobotky.

Dětské boty Emu Australia - prodyšné a pohodlné

Dětské boty Emu Australia najdeme v nejrůznějším provedení. Základ obuvi tvoří zejména kvalitní ovčí kůže z Austrálie a merino vlna. Boty Emu Australia pro děti jsou velmi pohodlné a příjemné na dotek. Rodiče je tak pro své ratolesti s oblibou nakupují i do domácnosti. Dětské chodidlo je stále ve vývinu a zaslouží si to nejlepší z nejlepšího. A přesně to nám dokáží dětské boty Emu Australia poskytnout. Podrážka obuvi je skvěle odpružená a dobře tak tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Svršek obuvi je pak skvěle prodyšný a chodidlo tak může i v teplé botičce skvěle dýchat. Žádná zapařená chodidla nehrozí! Děti si mohou vybírat z nejrůznějších modelů. Bačkory nebo válenky? Jak je libo.

Dámské boty Emu Australia - přirozený luxus

Dámské boty Emu Australia jsou skvělou volbou pro všechny ženy, které si potrpí na kvalitu a okouzlující přírodní design. Přirozený luxus je to, oč tu běží. V nabídce této značky najdou dívky a ženy různé trendy modely. Oblíbené jsou především válenky, ale také pantofle a sandály. Dále najdeme v repertoáru této značky i bačkory, polobotky nebo i kozačky. Výběr je tak široký a určitě si mezi nimi vybere i nejnáročnější zákaznice. Co se týče barev, v posledních letech vítězí na plné čáře přírodní a pastelové odstíny barev. A značka Emu Australia není pozadu. Ženy a dívky mohou vybírat stylové boty v oříškových, krémových i pistáciových odstínech. Nechybí ani kousky v černém a bílém provedení. Tato klasika se skvěle kombinuje i s dalšími barevnými oděvy a s módními doplňky. Pro milovnice extravagance jsou pak k dispozici i rudé modely, které zaujmou hned na první pohled. Každá z nás si tak přijde na své.

Obuv Emu Australia – často kladené otázky

Lze boty Emu Australia nosit naboso?

Určité typy obuvi Emu Australia lze nosit i tzv. naboso. Značka Emu Australia vyrábí obuv zejména z přírodní kůže a z merino vlny. Díky tomu je tato obuv velmi příjemná na dotek. Emu Australia se zaměřuje nejen na tolik známé válenky, ale také na pantofle a další domácí obuv. Určitě si tak mezi nabízenými modely vyberete i vy.

Odkud pochází materiál obuvi Emu Australia?

Materiál obuvi od značky Emu Australia pochází především z kvalitních přírodních australských zdrojů. Ovčí kůže a merino vlna jsou hlavní složky obuvi, které mají skvělé termoregulační vlastnosti. Obuv je tak hřejivá, ale i jemná. Typické válenky Emu Australia jsou pak i vodoodpudivé.