30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti

Pánské hnědočerné boty Lowa – odolné za všech podmínek

Pokud hledáte opravdu kvalitní obuv vhodnou pro horské túry tak zvolte trekingové boty Lowa. Jsou velmi odolné, nepromokavé a jedná tak o skvělou volbu pro všechny outdoorové aktivity. Pánské boty Lowa ocení všichni horalé a vyznavači náročných treků pro které jsou hory domovem. Všichni turisté vědí, že základem výbavy je vždy dobrá obuv. Bez té se nemůžete vydat na cestu. Právě boty Lowa patří k tomu nejlepšímu, co na trhu s turistickou obuví existuje. Velmi zajímavé jsou také boty Lowa gore tex, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který je panentovaný. Gore tex je unikátní v tom, že je naprosto nepromokavý a větru vzdorný zároveň je však zevnitř prodyšný což znamená pot může pronikat ven, ale déšť a vítr si na Vás nepřijde.

Trekové boty Lowa – stabilizace a bezpečnost na trailu

Dámské trekové boty Lowa se postarají o bezpečnost Vašich nohou při náročné túře. Určitě víte, jak je důležité mít stabilní zafixovanou nohu, která i v případě pádu zůstane nezraněna. Horské boty Lowa jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu, který Vás nezradí ani v tom nejnáročnějším počasí. Samozřejmostí je také nízká obuv Lowa, která je vhodná pro méně náročný terén. Jestli se chystáte na nějakou turistickou výpravu do náročného terénu, tak bychom Vám jednoznačně doporučili si pořídit kvalitní obuv, která bude jednak velmi pohodlná při dlouhodobém nošení. Dále bude bezpečná a postará se o fixaci Vašeho chodidla a v neposlední řadě bude dostatečně odolná proti nepříznivému počasí. Tyto podmínky boty Lowa, které si můžete pořídit na Eobuv.cz.

Boty Lowa dámské a pánské – podívejte se na nabídku Eobuv.cz

V nabídce si můžete prohlídnout několik druhů této obuvi. Jedná se například o hnědé a černé boty Lowa, které vypadají velmi stylově. Dále pro Vás máme taktické boty Lowa, které jsou vhodné pro bezpečností složky. Turistické boty Lowa jsou vhodné pro náročný horský terén, kde chcete mít jistotu, že Vás boty nezklamou. Tyto boty využívají i ti nejzkušenější horší vůdci. Pro ženy máme v nabídce taktéž dámské boty Lowa, které dobře vypadají a také dobře sedí na nohou. Eobuv nabízí široký výběr obuvi od této značky, můžete si vybrat horské, turistické, trekingové či lezecké boty.

Boty Lowa – Často kladené otázky

Boty Lowa – kde koupit?

Eobuv.cz Vám přináší skvělou příležitost si pořídit velmi kvalitní turistickou obuv. Můžete si vybrat z několika kategorií. Tato obuv je dostupná jak pro pány, dámy i děti. Na eobuvi můžete nalézt širokou nabídku těchto bot.

Lowa – co je to za společnost?

Jedná se o německou společnost, která se orientuje na výrobu turistické a trekingové obuvi. Zároveň vyrábí nejvíce turistické obuvi v celé Evropě. Za rok prodá více jak 2 miliony kusů párů bot.