100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti

Nagaba boty - objevujte svět v pohodlné trekové obuvi

Ať už milujete hory, lesy, skalní města nebo se rádi jen tak touláte po našich (ale klidně i cizích) luzích a hájích, je vždycky dobré, mít s sebou toho správného parťáka. V tomto případě mluvíme o kvalitních botách, i když ten dvounohý je taky důležitý! Treková obuv Nagaba je vyráběna z kvalitní přírodní usně, která vaše nohy podrží i v tom nejdrsnějším terénu. Výhodou kožených bot je to, že jsou dostatečně prodyšné a přitom pevné, skutečně skvělá volba právě pro vaše trekové výpravy! Hledáte dámskou trekovou obuv? Pak si mezi botami Nagaba jistě vyberete. Mnoho různých stylů a barev prakticky vylučuje, že by se tak nestalo. To stené se ale dá říct i o pánské trekové obuvi. Podívejte se na eobuv.cz, které si nazujete na svůj příští výšlap.

Trekové boty Nagaba - profesionální obuv na chůzi v horách

Překrásná příroda, nádherné výhledy, čistý vzduch a trochu se zapotit. Táhne vás vaše srdce pravidelně do hor, kde své tělo posilujete při výšlapech všemožným terénem? Pak určitě víte jak nesmírně důležité je mít na nohách kvalitní trekovou obuv! Ta musí vaše nohy dostatečně zpevnit, ale zároveň jim dát dostatek prostoru pro dýchání. No a na co nesmíme zapomenout? Samozřejmě na pohodlí! Nagaba vyrábí obuv již od roku 1993 a okamžitě od vzniku společnosti je v jejích hodnotách zakořeněna touha dodávat na trh jen tu nejkvalitnější obuv. Hodnoty jako spokojenost zákazníka a láska k obuvnictví vedou značku po celou dobu ke výrobě profesionálních a klasických bot (nejen) na chůzi v horách!

Nagaba dámské a pánské boty - trekové boty, boots a další najdete na Eobuv.cz

Nepatříte zrovna mezi vyznavače procházek do přírody? Je vaším rajónem spíš město? To vůbec nevadí! Nagaba totiž nevyrábí pouze trekové boty. V jejich repertoáru najdete mnohem víc! Velmi oblíbená je teď obuv, která se označuje jako bovver boots, gladiátorky nebo krátce a jednoduše jako "glády". Tento typ obuvi vám poskytne veškerý komfort a pohodlí, ale zároveň vypadá velice stylově. Nagaba boots jsou vyrobené z kvalitní lícové usně, která vám zaručí nejen pohodlí, ale také zdraví pro vaše nohy. Useň je přírodní materiál a je zároveň dostatečně prodyšná, aby nohy mohly dýchat bez ohledu na to, jak vysoko sahají. Samozřejmostí u těchto bot je klasická kovová špička a opravdu dlouhé vázání. Nezapomínejte, že o kožené boty je důležité dobře pečovat, aby vám dělaly radost co možná nejdéle! Nezapomínejte je pravidelně impregnovat, čistit a čas od času jim dopřát rozšiřující péči. Odvděčí se vám svým vzhledem a také dobou, po kterou je budete nosit.

Nagaba - otázky, na které chcete znát odpovědi

Nagaba obuv - kde ji koupit?

Nejen trekovou obuv Nagaba, ale také glády Nagaba nakoupíte na eobuv.cz Pro výběr správné velikosti si pro jistotu pořádně změřte vaše chodidlo a porovnejte údaje s tabulkou výrobce.

Jak uvázat trekové boty Nagaba?

Tak, aby trekové boty splnily svůj účel, musí na noze opravdu dobře sedět. A s tím souvisí i to, jakým způsobem je zavážete! Nebojte se proto při stahování tkaniček trochu zabrat, aby vám boty udělaly tu správnou službu a podržely vás i v tom nejnáročnějším terénu!