Produkty: 1 371
Zobrazit ID verze

Značka Primigi bere ohled na nohy těch nejmenších

Že nelze vyrobit dětské boty, které budou lehké, pohodlné, prodyšné a navíc stylové? Italská značka Primigi dokazuje, že opak je pravdou. Už od roku 1976 totiž právě takové boty vyrábějí. Obuv značky Primigi je dnes rozšířená a známá po celém světě, a to především mezi maminkami, které chtějí pro chodidla svých dětí to nejlepší. Značka si totiž potrpí na tom, aby boty vyhovovaly tvaru dětské nožičky, která se stále vyvíjí. Primigi se snaží boty vyrábět z nezávadných materiálů, které nevyvolají alergické reakce. Také díky nejmodernějším technologiím a vybraným materiálům se dětské boty značky Primigi rychle rozšířily do světa, kde se těší velké oblibě. Dětské boty Primigi například disponují funkcí anti-shock, která ochraňuje patu před nárazem. Pro maximální možnou hygienu zase v botách Primigi najdete vyjímatelné vložky. Díky tomu, že značku v roce 2001 koupila společnost IMAC Spa, se Primigi vydalo i do dalšího odvětví dětské módy – výrobní halu tak dnes neopouští jen botičky připravené pro první kroky těch nejmenších nebo pro dovádění větších dětí, ale také oblečení a doplňky pro děti ve věku 0 - 14 let. Ani zde tak nenajdeme výjimku v nepsaném pravidlu, které říká, že Itálie je národ módy a kvalitní obuvi především.

Univerzální a nadčasový design. To je italská značka obuvi Primigi

I když je kvalita, ohebnost, pružnost a měkkost dětských bot vždy na prvním místě, se značkou Primigi nemusíte dělat kompromisy ani co se jejich vzhledu týká. Dětská kvalitní obuv totiž může i hezky vypadat. Dokazuje to nabídka modelů Primigi obuvi, které jsou vyráběny v univerzálním a nadčasovém designu, který se nekouká a snadno zkombinuje s mnoha různými kousky oblečení. I když v nabídce naleznete romantické vzory pro malé princezny nebo naopak typicky klučičí variace, valnou většinu nabídky Primigi bot tvoří jednobarevné nebo dvoubarevné decentní modely, které se hodí k teplákům i k těm nejlepším kalhotám na slavnostní příležitost. Dětské nohy si zaslouží to nejlepší a právě značka Primigi bezpochyby na žebříček těch nejlepších výrobců patří. Proto ať už sháníte zimní boty pro děti, tenisky nebo přezůvky, u značky Primigi si určitě přijdete na své. Pokud sháníte první boty pro ty úplně nejmenší nebo se vašich dětí týkají spíše větší velikosti, Primigi hravě zvládne uspokojit veškerou poptávku. Tradiční italská značka Primigi, která obouvá děti po celém světě už dávno nezažívá slávu jen ve své domovině. S výběrem bot téhle značky uděláte krok dobrým směrem.

Boty Primigi a často kladené dotazy (FAQ)

Jaké letní boty značky Primigi vybrat?

Primigi nabízí celou řadu dětských bot. Pokud sháníte sandálky na procházky městem či spíše tenisky na dovádění na hřišti, u Primigi si určitě vyberte.

Jaké zvolit boty od značky Primigi pro batole, které se teprve učí chodit?

První boty by měly být dostatečně měkké a ohebné. Určitě je zapotřebí vybrat právě takové, ve kterých nebude noha omezována. Bota musí mít také dostatečný nadměrek do šířky i délky.

Jak vybírat velikost bot Primigi?

Boty na eobuv.cz jsou pro vás individuálně přeměřovány. Velikost dané boty si tak můžete ověřit v tabulce velikostí, kterou najdete v detailu boty.