Produkty: 805
Zobrazit ID verze

Rakouská značka Superfit – kvalitní a pohodlné boty pro děti

Značka Superfit je již od roku 1875, kdy v rakouském Grazu vznikla, jedničkou na trhu, co se dětské obuvi týká. Boty značky Superfit nabízí ideální podmínky pro bezpečnou chůzi i vývoj dětské nohy od prvních kroků až po období dospívání. V Rakousku, Německu i Švýcarsku se značka Superfit stala ortopedy doporučovaným výrobcem bot pro nejmenší. Tato tradiční rakouská značka si zakládá na tom, že jí na zdraví dětské nohy opravdu záleží. Proto detaily spojené s tvarem boty řeší právě s lékaři, kteří ví nejlépe, co dokáže nevhodná obuv napáchat. Dětem se snaží Superfit nabídnout vybranými materiály i absolutní pohodlí, snadnou možnost obutí nebo příjemnou prodyšnost. Boty také díky svému tvaru a ohebnosti tlumí nárazy, ke kterým může dojít během běžné hry nebo dovádění na hřišti. Protiskluzové a nebarvící podrážky zase zajišťují, že dětské boty Superfit mohou být používány i ve vnitřních prostorách.

Kvalitní obuv šitá na míru potřebám vašich dětí? Zvolte Superfit

Obuv značky Superfit nabízí vše, co dětská noha potřebuje. Třeba měkké materiály uvnitř obuvi, které zabraňují odřeninám a otlakům nebo prodyšné materiály na svrchu boty, které regulují prodyšnost obuvi. Boty jsou navíc dostatečně široké, takže nejen, že nohu neutlačují, ale také jí usnadní obutí. To oceníte zejména v případě, že dítko již navštěvuje školku či školu a obouvá se samo. Značka Superfit nabízí množství bot pro děti od prvních krůčků až po hranici dospělosti – a to pro veškeré využití. V nabídce dětských bot Superfit najdete tenisky, zimní boty, celoroční obuv, sportovní obuv nebo domácí boty či přezůvky do školy. Veškeré boty splňují svůj pomyslný slib, že budou dětským nohám zodpovědně a kvalitně sloužit tak, aby se v nich mohly zdravě vyvíjet. Samozřejmostí je pro dětské boty Superfit i přítomnost GORE-TEX membrány, která se stará o cirkulaci vzduchu v botě. I přesto, že značka Superfit vyrábí i obuv pro dospělé, právě dětské boty tvoří 70 % produkce firmy. Na obuv z dílny Superfit můžete narazit ve 30 zemích světa. Kromě toho, že značka dbá na to, aby byla byly boty vyráběny výhradně ze zdravotně nezávadných materiálů, ani design boty nenechávají náhodě. Díky týmů zkušených designerů jsou boty nejen praktické, ale také vkusné a hezké na pohled.

Superfit a často kladené dotazy (FAQ)

Jaké boty od Superfit budou pro vaše batole nejvhodnější?

Obecně platí, že s prvními botami je nejlepší počkat do doby, kdy bude dítě opravdu samo schopné ujít několik kroků. Boty pro nejmenší by měly být ohebné, široké a měkké. Takové podmínky právě Superfit boty splňují.

Kde koupit boty Superfit?

Dětské boty Superfit koupíte na www.eobuv.cz. Veškeré značkové boty v tomto obchodě pocházejí přímo od výrobců nebo od ověřených distributorů daných značek.

Jak vybrat velikost Superfit obuvi?

U jednotlivých bot naleznete po rozkliknutí jejich detailu v pravé části pod okénkem s volbou velikosti tabulku, kde naleznete míry jednotlivých bot, které jsou individuálně přeměřeny. Nejedná se tak o univerzální tabulku velikostí, ale najdete zde rozměr právě vámi vybrané boty.