30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Typ produktu
Multipack
Materiál oblečení
Produkty: 379
Zobrazit ID verze

Under Armour boty – styl a kvalita v jednom

Hledáte boty, které budete moci využít do města i na sport? Dozvíte se také největší výhody Under Armour obuvy. K jakým se hodí kalhotám nebo jaké boty Under Armour se jsou nejlepší volbou do posilovny. Zodpovíme i nejčastější otázky, takže vzhůru do toho zjistit o této skvělé značce více.

Under Armour boty – styl a pohodlí pro fanoušky aktivního života

Žijete opravdu aktivní životem? Sportujete několikrát za týden a o víkendu vyrážíte do přírody na túru? Zvolte takové boty, ve kterých vás nebudou tlačit prsty ani po 20 nachozených kilometrech. Pánské boty Under Armour, které jsou určeny na běhání vám budou skvěle držet na noze, tak že to ani neucítíte. Přitom ale budou fixovat nohu a chránit proti těžkým dopadům, a to více vyplněnou patou. Neucítíte tedy žádné větší otřesy.

Obuv Under Armour – pohodlí a bezpečí i pro náročné uživatele

Specializujete se na jiný sport než na běh. Nejen dámské boty Under Armour jsou prodávány pro jakýkoliv sportovní trénink, kdy se potřebujete spolehnout na kvalitní boty. Tak, aby nedošlo k nějakému úrazu nebo jste si svým sportovním výkonem spíše více neuškodily. Kvalitní obuv je dobré mít nejen v případě intenzivního tréninku, ale i při ostatních sportech jako basketbal, házená, box aj.

Under Armour – nejčastější otázky

Jaká je správná velikost boty na sport?

Pokud si pořizujete boty na běh či jiný sport. Je třeba vždy myslet na to, že při většině sportu vám noha trochu oteče a taky se víc hýbete. Kupujte tedy vždy minimálně o půl čísla větší, než je vaše běžná velikost.

Je vhodné kupovat obuv na internetu?

V tomto případě, vždy zkontrolujte podmínky vrácení. Většinou je možné obuv vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Pokud ale správně zvolíte velikost neměl by být problém. V případě bot na sport, které se vyrábějí z měkčích a vzdušnějších materiálů je menší pravděpodobnost, že vám nebudou sedět celkově.

Bude mi stačit jeden druh obuvi na všechny aktivity?

Určitě je lepší varianta mít boty dle druhu sportu rozdělené. Například do posilovny, na běh, běžné chození atd. Můžete zkusit zvolit univerzální typ obuvi, ale počítejte s tím, že boty budou rychle opotřebované a neposkytnou vám takovou podporu, jakou byste si představovali.

Kde koupit boty Under Armour?

Prodávají se v několika kamenných obchodech, velkých řetězců, takže je naleznete v mnoha obchodních centrech po celé republice. Dále má Under Armour vlastní kamenné obchody, kde jsou produkty možná o něco více drahé. Můžete také koupit na eobuv.cz, kde bezpochyby naleznete ty nejpříznivější ceny.

Jak sladit boty Under Armour s kalhotami?

Obecně je tato obuv spíše sportovnějšího rázu. Takže pokud se zrovna nechystáte do posilovny nebo na jiný trénink. Můžete si tyto boty samozřejmě vzít i do města na procházku s přáteli. Jako kombinaci můžete zvolit černé kalhoty nebo džíny. Také budou dobře vypadat např. s bílými ponožkami a kraťasy. Zkrátka by váš outfit neměl působit nepřirozeným dojmem nevhodně na kombinovaného typů oblečení.