Produkty: 88
Zobrazit ID verze

Desigual – široký výběr vzorů a barev

Kabelky Desigual jsou mezi ženami velmi oblíbené. A to zejména pro jejich skutečně širokou a pestrou nabídku nejrůznějších vzorů a barev. Desigual kabelky jsou charakteristické svým originálním barevným zpracováním, díky kterému si mezi nimi vyberou i ty nejnáročnější zákaznice. Jen těžko bychom hledali módní značku kabelek, která své tašky nabízí v tolika barevných alternativách. Kabelky Desigual jsou proto vhodné pro všechny slečny i dámy, jež dávají přednost neotřelým kabelkám, se kterými se v davu rozhodně neztratí. Na webu Eobuv navíc najdete desítky Desigual kabelek ve všech možných variantách, aby si mezi nimi tu pravou vybrala každá z vás.

Kabelky Desigual –městské zpestření na den i pro speciální příležitosti

Výhodou tašek Desigual je mimo jiné také to, že je využijete nejen během běžného dne, ale perfektně se hodí i pro výjimečné chvilky. Zatímco přes den Desigual tašky zpestří jakýkoliv outfit, dodají mu šmrnc a příjemně ho rozzáří, během speciálních příležitostí umocní půvab daného okamžiku a zajistí, že se budete cítit skutečně jedinečně. Kabelky Desigual můžete vynést do práce, do města, na nákup, do kina, na výlet i do restaurace, ale perfektně vám mohou posloužit i ve chvíli, kdy se například chystáte na ples, do divadla či na důležitý pracovní meeting. Desigual kabelka se vám zkrátka ve vaší sbírce tašek rozhodně neztratí, a naopak se jistě velmi rychle stane vaším nejoblíbenějším každodenním doplňkem.

Kabelky Desigual – prostorný a módní doplněk každé ženy

Která žena by nemilovala praktičnost skloubenou s prvotřídním designem. A přesně takové jsou dámské kabelky Desigual. Nejenže jsou prostorné, a tak se vám do nich vejde vše potřebné, ale ještě jsou navíc i navržené dle posledních módních trendů, a tak vypadají skutečně skvěle. Ať už tedy patříte mezi milovnice streetwearu, klasiky či romantiky, Desigual kabelka bude naprosto parádně fungovat ve všech případech. Perfektně doplní oversized vzhled, jenž je poslední sezony tolik oblíbený, podtrhne elegantní charakter outfitu, nebo naopak naruší sportovní modely a dodá jim pomyslnou jiskru a šmrnc. Dámské kabelky Desigual se skutečně právem řadí mezi jeden z nejoblíbenějších doplňků všech žen, které mají rády originální, praktické a módní fashion kousky.

Kabelka Desigual – často kladené otázky

Desigual – co je to za společnost?

Desigual (v překladu nestejný) je výrobce oblečení pocházející ze španělské Barcelony, který se zaměřuje zejména na dámské, pánské i dětské oblečení a nejrůznější módní doplňky. Od roku 2012 vyrábí společnost Desigual také boty a v roce 2013 byla do výroby zařazena i kolekce poutavých interiérových doplňků. V současnosti je společnost Desigual světově proslulá zejména díky svému neobvyklému a velmi optimistickému designu, grafickým motivům, rozmanitým aplikacím a pestrým barevným kombinacím. Jistě si pro svůj pozitivní přístup k módě získá tato značka i vás.

Dámské kabelky Desigual – jak je čistit?

Dámské tašky Desigual, podobně jako i jiné kabelky, zbytečně nepřetěžujte a snažte se je chránit před mechanickým poškozením nebo nadměrným promáčením. Pro čištění nepoužívejte tekutá čistidla kvůli možnému zabarvení nebo jinému nevratnému poškození materiálu kabelky. Znečištěnou kabelku Desigual otírejte měkkým bezbarvým navlhčeným hadříkem.