Produkty: 212
Zobrazit ID verze

Furla taška - co ji odlišuje od jiných značek?

Furla je italská módní značka, která má ve svém repertoáru zahrnuté i módní kabelky. Furla taška je ztělesněním kvality a trendy designu. Chcete-li ušetřit za módní doplňky nějakou tu korunu navíc, počkejte si na výprodej tašek Furla. Výprodej najdete např. i na oblíbeném e-shopu Eobuv.cz. K dispozici je pak ženám a mužům i batoh Furla. Ten je velmi odolný a také vysoce módní. Na trhu jsou tašky Furla v kožené verzi. Kožené kabelky pak ženy a dívky snadno sladí s dalšími koženými prvky, jako jsou boty, pásky nebo řemínek od hodinek. U kožených modelů bychom si měli do výbavy koupit i kvalitní impregnaci, ochranný krém a čistící pěnu, pastu nebo gel. Výrazně tím totiž prodloužíme životnost tašek z přírodní kůže. Tašky Furla jsou kvalitní a mají trendy design.

Široký výběr originálních batohů a tašek Furla na Eobuv

Módní doplňky od značky Furla můžeme nakupovat také na e-shopech. Zaměřte se na ty, které jsou ověřené zákazníky. Díky tomu se snáze vyhnete nákupu nežádoucích padělků. A že se to nimi na e-shopech jen hemží. Na padělek by vás mohla upozornit např. podezřele nízká cena. Také zbystřete, má-li e-shop na svém webu fotky kabelek a doplňků v malém rozlišení. Padělky pak poznáte i podle kvality zpracování výrobků. Švy módních doplňků musí být dokonale zarovnané. Nikde nesmí nic trčet ani překážet. Barva by se neměla z kabelek a tašek odírat. Také by neměla vyblednout. Kvalitní Furla tašky najdete např. na e-shopu Eobuv.cz. Ten je ověřený zákaznickými recenzemi. Zde na padělky rozhodně nenarazíte! Vybírat si tu můžete dámské kabelky v nejrůznějším stylu. Líbit by se vám mohly třpytivé kabelky s řetízkem. Ty snadno sladíte i s vašimi zlatými nebo se stříbrnými šperky. V kurzu budou také černé a bílé modely kabelek Furla. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Lehce tak kabelku v černé nebo v bílé verzi sladíte i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí a květinové.

Jak si kabelky Furla našly cestu do České republiky? Historie značky

Kabelky Furla můžeme nakupovat také u nás v ČR. Historie kabelek a módních doplňků Furla se datuje do roku 1927. Tehdy značku Furla uvedl k životu italský obchodník Aldo Furlanetto. Představil ji v městě Bologna. Po něm pak převzaly značku Furla jeho děti Giovanna, Carlo a Paolo a vytvořily první kolekci kabelek. Ta se setkala s nevídaným úspěchem. Lidi si značku Furla okamžitě zamilovali. Výrobce Furla rozšířil své prodejny do celého světa. Výjimkou tak není ani Česká republika. Značka Furla pak myslí i na budoucí návrháře. Hledá totiž talenty a dokonce jim udílí i ceny Furla Per L’Arte. Koncept značky Furla zahrnuje minimalismus i udržitelnost. V repertoáru značky najdeme celou řadu kožených kousků, které jsou nejen vysoce módní a elegantní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života chrání naši přírodu. Rozhodně tak nákup zboží Furla stojí za zvážení.

Kabelky Furla - Často kladené otázky

Furla - co je to za značku?

Furla je italská značka, která je na trhu již od roku 1927. Za sebou má tedy bohatou historii. Výrobce Furla se zaměřuje zejména na výrobu dámských kabelek. Na trhu pak najdeme i další módní doplňky Furla, jako jsou např. pásky nebo boty. Jistě si mezi nabízenými modely doplňků vyberete ten pravý i vy.

Furla - jak poznat originál?

Pokud si chcete koupit originální výrobky od značky Furla, nakupujte zboží na ověřených e-shopech. Jedním z nich je také Eobuv.cz. Kabelky a boty Furla mají dokonale zarovnané švy. Barva se z kabelek nebo z obuvi neodírá.