Produkty: 583

Jakou velikost hledáte?

Zobrazí se produkty dostupné ve Vámi zvolené velikosti.

one_size
Zobrazit ID verze

Guess kabelky - synonymum pro chic klasiku

Jedna malá hádanka na začátek. Co si představíte, když se o někom řekne, že je "chic"? Je to žena, která má styl a je na ní něco téměř až nepopsatelného? Je perfektně a přitom nenuceně sladěná a doprovod jí dělá skvělá kabelka? Bingo! Americká módní značka přesně takový doprovod nabízí. Chic klasika, se kterou nemůžete šlápnout vedle, to je Guess kabelka! Od počátku svého vzniku v 80. letech 20. století klade tato americká značka velký důraz na ženu a její tvary. Jejími tvářemi se staly například Carla Bruni, Claudia Schiffer nebo Adriana Lima. A stejný punc ženskosti si drží dodnes. Ať už ho promítá do oblečení, nebo do kabelek. Nemusíte ale zůstat jen u kabelky. Mezi zbožím najdete také peněženky, které s kabelkami tak krásně ladí! Často si můžete vybrat peněženku ve stejném designu, jako je kabelka. Budou spolu tvořit dokonalý pár! V nabídce najdete jak menší, tak objemné kousky. Ty oceníte zejména v okamžiku, kdy je vaše peněženka neustále plná!

Černé Guess kabelky - zbožňované a vyhledávané ženami po celém světě

Černá Guess kabelka patří jednoznačně k naprosté klasice. A jak je u značky Guess zvykem, rozhodně nemusí jít o jednoduchou klasiku, i když tu samozřejmě v nabídce najdete taky. Podívejte se třeba po extrémně lesklých kabelkách, které vás s přehledem doprovodí na jakoukoli párty. Nebo dáte přednost prošívanému módnímu doplňku, který můžete nosit každý den? Volba je jen na vás! Vězte však, že stejně jako s malými černými, ani s černou Guess kabelkou neuděláte chybu!

Malé Guess kabelky - první volba pro každou elegantní ženu

Guess kabelky ale nejsou jen objemné. Chystáte se do divadla, na plesovou sezónu nebo potřebujete spolehlivého parťáka do ruky na večírek? Není co řešit! Malé Guess kabelky vás doprovodí na jakoukoli příležitost! Na formální příležitosti se hodí ty jednodušší. Sáhněte po jednoduchém střihu, čistých liniích a barevně ji slaďte se zbytkem vašeho outfitu. Oproti tomu na kabelce na večírek se můžete vyřádit! Milujete barvy? Guess růžová kabelka je pro vás jako stvořená! Nebraňte se ani zvířecím vzorům, oldschool kostce nebo extra lesklým materiálům. S kabelkami Guess zkrátka zazáříte.

Značka Guess - otázky, na které chcete znát odpověď

Kolik stojí kabelky Guess?

Pořizovací cena kabelky Guess pro každodenní nošení se obvykle pohybuje od tří do pěti tisíc korun. U malých kabelek je to pak od dvou tisíc korun výš. Vaše peníze jsou investované do skvělého a kvalitního produktu. Značka Guess má dlouhou tradici a na jejích výrobcích je to skutečně znát!

Jak poznám pravou peněženku Guess?

Pro značku Guess je typický znak velkých písmen GUESS, která jsou často zasazená do trojúhelníku, který je otočený vrcholem dolů. Toto logo se značka nebojí použít a rozhodně s ním nešetří. Objevuje se s železnou pravidelností jako viditelný punc jak na oblečení, tak i na kabelkách a peněženkách. Kromě loga ale sledujte mnohem víc! Rozhodně se soustřeďte na použité materiály. Ty jsou velmi kvalitní a jakékoli nerovnosti, barevné odchylky nebo kazy mohou znamenat, že v ruce nedržíte originál. Stejně tak nekvalitní provedení vám prozradí, že máte v ruce padělek. Křivé švy, párající se nitě, povolené a nenavazující okraje. To na skutečné výrobky Guess zkrátka nepatří!