Produkty: 446
Zobrazit ID verze

Čemu věnovat pozornost při nákupu dámského batohu?

Pokud si ceníte pohodlí a pragmatismu, měl by ve Vašem šatníku najít své místo dámský batoh. Můžete jej nosit bez ohledu na věk a přizpůsobit střih Vašemu individuálnímu stylu a módním preferencím. Dáváte přednost nekonvenčním, ženským doplňkům? Vyberte si dámský kožený batoh, který zpestří každodenní, i ten nejjednodušší, outfit. Vyberte si velikost podle svých potřeb - malý batoh bude elegantnější, velký zase bude praktičtější. Milovníkům pouliční módy se určitě budou líbit pletené batohy s provázkem. Batohy-pytle jsou módní a extrémně prostorné. Pojmou všechno, co jen budete potřebovat, oblíbenou knihou počínaje a rtěnkou konče! Při hledání vhodného modelu pro Vás věnujte pozornost počtu kapes a typu zapínání. Pokud se netrefíte s výběrem, máte 100 dní na bezplatné vrácení.

Jaký batoh do školy a jaký do práce?

Při výběru batohu na univerzitu nebo do práce vezměte v úvahu především jeho kapacitu. Optimálně by měl pojmout jak dokumenty (nebo poznámky), tak i kosmetiku a lunch. Bylo by dobře, kdyby se batoh dalo použít i jiným účelům, např. na víkendové výlety s přáteli. Všimněte si, zda má také držadlo do ruky, díky kterému lze jej nosit jako kabelku. Přemýšlíte nad barvou? Dámské batohy v tlumených barvách (šedá, tmavomodrá nebo zelená) se nebudou tak rychle špinit. Pokud však dáváte přednost důrazným prvkům a odvážným řešením - rozhodněte se pro energizující sílu barev. Vícebarevné městské batohy se zajímavým potiskem (květinovým, zvířecím nebo aztéckým) určitě oživí každý outfit a Vy budete přitahovat pozornost kolemjdoucích. Módní a značkové dámské batohy naleznete na eobuv.cz.

Často kladené otázky

Dámské minibatohy nebo velké a prostorné batohy?

Pokud si kladete otázku, jakou velikost batohu zvolit, rozhodně stojí za to si před nákupem rozmyslet, jak bude tento batoh používat. Potřebujete úhledný batoh, který dodá Vaší stylizaci charakter a zároveň bude místem, kde zabalíte par nejdůležitějších věcí? Malý dámský batoh bude v takovém případě nejlepším řešením. Pokud však hledáte dámský batoh pro každodenní použití, do kterého zabalíte vaše nákupy nebo věci, které si vezmete do práce, vyberte si větší velikost a určitě budete s výběrem spokojeni.

Jak si vybrat školní batoh z řady dámských batohů v eobuv?

Časy, kdy teenageři pří výběru batohu do školy brali v úvahu pouze jeho praktické vlastnosti, se zdají být nadobro pryč. Dnes mladé dívky očekávají od batohu nejen pohodlí, ale také módní design. Jaký školní batoh stojí za to si vybrat? Seřaďte sortiment podle modelů, které se Vám nejvíce líbí a poté vyberte ten batoh, kterého zadní stěna bude co nejpevnější a popruhy budou široké - to zajistí pohodlí při nošení. Kromě toho budou jednoznačným plusem všechny druhy komor, přihrádek a kapes, do kterých si potem budete moci schovat věci odnesené do školy. Pamatujte také, že školní batoh často je nechaný na podlaze, takže stojí za zvážení barva odolnější vůči znečištění než je například bílá.

Jaké oblíbené značky dámských batohů najdete v eobuv?

Je-li první věcí, kterou při výběru modních doplňků berete v úvahu, jejich značka, abyste si byli jisti kvalitou, určitě Vás budou zajímat přední značky, které vyrábějí dámské batohy. Při rozlišování sortimentu batohů na ty o víc sportovním a elegantním stylu je možné si všimnout, že výrobou dámských sportovních batohů jsou známé značky jako Nike, Vans nebo dokonce Liu Jo. Zase batohy, které mají víc casualový a elegantní charakter, lze nalézt v řadě značek: Desigual, Creole, Wittchen, Nobo, Gabor, Jenny Fairy, Puccini nebo Eva Minge. Podívejte se, výběr je opravdu velký!