Produkty: 31
Zobrazit ID verze

Jak vybrat pánské boty Salomon?

V první řadě si položte jednu zásadní otázku - kdy a pro jaké příležitosti budete své pánské boty Salomon nosit? Podle své odpovědi totiž budete přesně vědět, jaký typ bot si vybrat! Jste zarytý turista, který je víkend co víkend v přírodě? Nebojíte se náročného terénu a naopak je pro vás vždy výzvou? Pak je to jasné - sáhněte po kvalitních trekových botách. Ty udrží vaše nohy v bezpečí a pohodlí zároveň a budou vám skvělými parťáky při vašich dobrodružných výpravách. Podle ročního období pak obujte buď kotníkovou a zateplenější variantu, nebo odlehčené nízké trekovky. Máte rádi sport, vyrážíte na výlety do přírody, ale držíte se spíš na bezpečnějších turistických stezkách. Pak do svého botníku přivítejte klasické tenisky Salomon. Tato pohodlná obuv z kvalitních materiálů vás doprovodí takřka kamkoli!

Salomon trekové boty - ochrana proti nárazům a poškrábání

Pokud jste turista tělem i duší, jistě to znáte. Při překonávání překážek není člověk nikdy daleko od nějakého toho drobného zranění! A ty správně zvolené boty vás od nich (alespoň z části) dokáží ochránit. Trekové boty Salomon jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Vnitřek obuvi je vybaven materiálem, který je odolný proti odření. Zajistí vám tak mnoho nachozených kilometrů v pohodlí! Podrážka vybavená pěnou EVA je pružná a zároveň pevná přesně tak, jak to u trekových bot potřebujete. Bude se vám měkce došlapovat, zároveň vás ale podrží i na nejostřejších kamenech! Samozřejmostí výbavy trekových bot Salomon je Gore-Tex úprava. Tento speciální materiál, ze kterého jsou boty vyrobeny, vám poskytne naprosté pohodlí v jakémkoli počasí. Jeho kouzlo tkví v tom, že je skvěle prodyšný a odvádí vlhkost směrem z boty, dovnitř ovšem žádnou nepustí. Vaše noha tak zůstává v suchu i po tom nejnáročnějším dni!

Salomon pánská obuv - vysoká kvalita zpracování a trvanlivosti materiálů

Kvalitní materiály jsou synonymem pro (nejen) pánskou obuv Salomon. Roky prověřená značka si zakládá na tom, že při výrobě svých bot nikdy neslevuje z kvality. A to jak v materiálech, tak celkovém zpracování bot. Přidejte k tomu ještě trendy design a není důvod, hledat jiné boty. Jedním z nejpoužívanějších materiálů je Gore-Tex. Ten je u outdoorové obuvi a oblečení velmi oblíbený. Skvěle odvětrává a propouští vlhkost směrem ven, nikoli však dovnitř. Na outdoorové výpravy přesně to pravé!

Salomon obuv - otázky, na které chcete znát odpovědi

Salomon boty - jak vybrat správnou velikost?

Správnou velikost obuvi dostanete vždy díky přesnému přeměření. Můžete to udělat pěkně po staru (pomoci tužky, papíru a pravítka) a nebo se stavte v Centru Nový Smíchov a využijte službu esize.me. Chodidlo si přeměříte na místě a míry se uloží do vámi vytvořeného účtu. Kdykoli, kdy si pak budete vybírat své nové boty na eobuv.cz, máte přesnou velikost ihned k dispozici.

Jak poznat originál obuv Salomon?

Originální pánské boty Salomon poznáte podle charakteristického loga, písmena S, které je většinou umístěno v přední části obuvi, na vrcholku jazyku. Samozřejmě se také zaměřte na kvalitu zpracování - švy musí být rovné, z obuvi nekoukají žádné nezačištěné nitě, lepené spoje nejsou viditelné. Celá bota zkrátka působí upraveným a dobrým dojmem.