100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Zateplení
Typ zapínání
Produkty: 143
Zobrazit ID verze

Pánské bačkory pro chladné a horké počasí

Obujte je po aktivním dni plném výzev, protože poskytují pohodlí, a navíc chrání Vaše chodidla před chladnými a kluzkými podlahami. Jedná se o pánské bačkory, které jsou neoddělitelnou součástí pohodlného, domácího oblečení. Ideální bačkory jsou takové, které poskytují dostatečný tepelný komfort v zimě, v teplejších měsících zase zabraňují pocení chodidel, dokonce je jemně chladí. Proto stojí za to mít v šatníku teplé pánské pantofle, např. takové, kterých vnitřek je lemován ovčí kůží nebo kožešinou. Při největších mrazech se budou dokonale hodit pánské bačkory s uzavřenou patou. Pokud ale nemáte rádi takové měkké domácí pantofle, na eobuv najdete stejně teplé pánské plstěné bačkory. V létě největší komfort chodidlům poskytnou pánské kožené bačkory, které umožňují cirkulaci vzduchu, a navíc jemně ochladí chodidla.

Domácí pantofle ve Vašem stylu

Nejdůležitějším úkolem pantoflí je poskytnutí pohodlí, ale určitě souhlasíte, že vzhled je stejně důležitý, dokonce i doma. V bačkorách chodíte na terasu nebo balkon, kde si dáte si kávu a přečtete si knihu, ale také v nich přijímáte hosty. Pokud hledáte klasické domácí pantofle, věnujte pozornost černým pánským bačkorám s jednoduchým designem, které nikdy nevyjdou z módy. Máte sportovní styl a doma také obvykle nosíte tepláky a sportovní trička? Budou se Vám líbit pánské pantofle s potiskem a s vložkami s výrazným např. červeným nebo modrým odstínem. Jste zamilovaní do saténových a hedvábných pyžam, a také do velurových županů? Vyberte si elegantní pánské bačkory vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže v neutrálním hnědém odstínu nebo mírně tmavším tmavomodrém. Skvěle budou vypadat modely jak s patou, tak i bez paty.

Často kladené otázky

Pánské pantofle - kožené nebo látkové?

Materiál, ze kterého jsou pánské pantofle vyrobeny, je velmi důležitý, takže vůbec není divu, že si mnoho mužů klade otázku, co bude nejvhodnější. Především je třeba si uvědomit, že pantofle jsou obuv, která se často nosí naboso po mnoho hodin strávených doma. Dobré pantofle by proto měly být vyrobeny z přírodních materiálů, jako je kůže nebo bavlna. Kožené, zejména z hladké kůže, jsou ideální pro chladnější roční období. Zase semišové a látkové pantofle udrží vaše nohy v létě tepelným komfortem. Za pozornost stojí také pantofle z merino vlny - jejich hlavni vlastnosti je to, že se přizpůsobují okolní teplotě.

Jak vybrat velikost pánských pantoflí?

Stejně důležitým aspektem je správný výběr velikosti pantoflí, ve kterých nohy stráví doma mnoho hodin. Možná to zní zvláštně, ale i v případě nazouvacích pantoflí, může příliš malá nebo příliš velká velikost výrazně snížit pohodlí při nošení. Proto stojí za to použít systému, který jsme vytvořili v eobuv - esize.me - který provede skenování vašich nohou, určení jejich přesné velikosti a poté ze všech dostupných v obchodě pantoflí vybere jen modely, které jim budou perfektně sedět. Skenery Esize.me jsou dostupne tak na stacionárních místech v nákupních centrech jak i v mobilní aplikaci eobuv.

Vtipné pánské pantofle - úspěšný nápad na dárek?

Pokud vás zajímá, zda bude nákup vtipných pánských pantoflí vhodným nápadem na dárek, stojí za to zvážit, komu a při jaké příležitosti chcete dárek dát. Pokud se jedná o blízkou osobu a oslava se koná s rodinou a přáteli (například narozeniny), tak vtipné pantofle by neměli by být faux pas jako dárek, ale mohou příjemce dokonce rozesmát. Na takové dárky si však dávejte pozor, pokud neznáte osobu, pro kterou je kupujete, nebo pokud je příležitost formálnější, například večeře při povýšení v práci. Vtipné pantofle budou dobrým dárkem, pokud znáte smysl pro humor osoby, pro kterou je kupujete.