30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Typ zapínání
Šířka boty
Produkty: 2 215
Zobrazit ID verze

Pánská volnočasová obuv - minimalistický design

Milujete jednoduché věci a dříme ve vás neustálý smysl pro pořádek? Pak jsou pro vás skvělou volbou boty v podobném duchu - s čistým a jasným minimalistickým designem. Barvami minimalismu jsou samozřejmě černá a bílá barva. Bílá volnočasová obuv se vám hodí naprosto ke všemu. Jen myslete na to, že ty bílé vypadají skvěle jen v okamžiku, kdy jsou dokonale čisté! Minimalistický design svých pánských volnočasových bot zajistíte také pomocí jednoduchých linií boty. Skvěle vypadají užší sneakers bez zbytečných aplikací, samozřejmě v jednotné barvě s tkaničkami. Vyšší podrážka není na překážku v případě, že je celá hladká.

Nízká volnočasová obuv pro pány - sneakers, boty na trénink a tenisové boty

I ten nejvytíženější z vás má alespoň malou chvilku volného času. Jak s ním nakládáte? Trávíte ho v přírodě? Nebo sportem? Chodíte si pro kávu do parku a s knihou trávíte cenné minuty na lavičce? Proháníte se s dětmi a psem po parku? Dělejte cokoli, co vás baví a milujete to! Jen si k tomu vezměte ty správné boty! Sneakers všech možných tvarů a barev se perfektně hodí na městské pochůzky, procházky po parku a v nenáročném terénu. Rozhodně jich mějte hned několik - můžete je střídat podle stylu a taky podle vaší aktuální nálady! Pokud chodíte do posilovny, fitka, nebo milujete jakýkoli jiný sport, budou se vám hodit boty sportovní. Vybírejte podle svého zaměření. Na tenich choďte v tenisových botách, na basket zase v těch basketbalových. Tak své noze dopřejete dokonalé pohodlí, ale také ochranu, kterou při sportu tolik potřebuje.

Pánský vysoká volnočasová obuv - oblíbená u hráčů basketbalu, ale i muzikantů

Vysoká pánská volnočasová obuv je nesmírně oblíbená zejména na jaře a na podzim. Ochrání vás před případnými přízemními mrazíky, které ještě hrozí, ale zároveň vypadá velmi módně a stylově. Nechte se zlákat například barevnou klasikou od Converse, kterou milují rockové hvězdy! Nebo dáte raději přednost robustnějším basketbalovým botám v originálním designu? V tom případě se podívejte na značku Jordan - zaručeně si vyberete!

Pánská volnočasová obuv - otázky, na které chcete znát odpověď

Které pánské volnočasové boty vybrat?

Vezměte v potaz hlavně to, co ve svém volném čase děláte. Potřebujete pánské volnočasové boty na procházky po městě? Sáhněte po sneakers jakéhokoli typu. Sportujete? Vybírejte mezi botami, které jsou vhodné právě na dělání vašeho milovaného sportu. Je vaším koníčkem turistika? Pak jsou pro vás ty pravé turistické boty. Volnočasová obuv musí být nejen pohodlná, ale také bezpečná a podporující vaši nohu. Na to v žádném případě nezapomínejte!

Jak pečovat o pánskou volnočasovou obuv?

Po každém nošení je důležité nechat botám dostatek prostoru a času, aby vyschly. Nejlépe poblíž zdroje teple, ale nikdy ne přímo na něm, boty se tak mohou nenávratně poškodit. Pravidelně z nich odstraňujte nečistoty - v případě kožených bot vlhkým hadříkem, u těch textilních můžete jednou za čas využít pračku. Zapínejte ji na nízkou teplotu a nízký počet otáček. Obezřetní buďte u bot, které mají výraznou barvu - praním ji totiž mohou ztratit. Vyplatí se také mít volnočasových bot víc - můžete je tak střídat a mají vždy dostatek času, aby si po každém nošení "vydechly".