Produkty: 1 391
Zobrazit ID verze

Šněrovací polokozačky – široký výběr vysoce kvalitní obuvi pro ženy na Eobuv

Kvalitní a módní šněrovací polokozačky nemusíte kupovat jen v kamenných obchodech. Skvělý výběr je také na e-shopech. Jedním z velmi oblíbených online obchodů je i Eobuv.cz. Tady si trendy dámské polokozačky na šněrování vybere i ta nejnáročnější zákaznice. Volit můžete modely na vysoké i na nízké platformě. V kurzu jsou i modely kozaček na vysokých jehlách. Ty skvěle zapadnou do outfitu s šaty nebo se sukní. Šněrovací polokozačky pak můžete nakupovat i s plochou podrážkou. Ta by měla být dostatečně odpružená, aby zvládla tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Stylové polokozačky na šněrování jsou na zmíněném e-shopu k mání v trendy přírodních i v pastelových barvách. K dispozici jsou tam také černé klasické modely. Ty pak ženy snadno sladí i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy.

Jaké šněrovací polokozačky budou nejlepší volbou na podzim a zimu

Jestli-že hledáte vhodné boty na podzim a na zimu, budou dámské šněrovací kožené polokozačky tím správným řešením. Kožené kousky mají totiž mnoho výhod. Jsou nejen vysoce módní, ale také pohodlné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný koncept propagují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat. Ženy a dívky mohou volit šněrovací semišové polokozačky, ale i kousky z hladké kůže. Hladké polokozačky se hodí především na zimu. Na podzim jsou pak jako stvořené modely polokozaček z broušené kůže. O oba typy zmíněné obuvi se však musíte rozdílně starat. K obuvi z hladké kůže si dokupte impregnaci, ochranný krém v neutrální barvě a čistící pěnu, pastu či gel. K semišovým šněrovacím polokozačkám si naopak obstarejte speciální čistící gumu na semiš. Ta ho pěkně vyčistí a vyleští. Modely obuvi z broušené kůže totiž nesnáší vlhkost. Na podzim i na zimu by pak měly šněrovací polokozačky disponovat několika základními vlastnostmi. Jedná se o voděodolnost, větruvzdornost a oděruodolnost. Díky zmíněným vlastnostem budete v suchu a v teple za každého počasí.

Jak zavazovat šněrovací polokozačky

Šněrovací polokozačky můžete zavazovat na různé způsoby. Nemusíte se spokojit s pouhým zavazováním do kříže. Dnes už můžete šněrovat polokozačky např. pilovitě, cyklisticky či přímě. Záleží tak jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Důležité je, aby byly vaše šněrovací tkaničky dostatečně pevné a zároveň poddajné. Jestliže chcete s jedním párem bot vytvářet více originálních outfitů, můžete si do vašich polokozaček přikoupit i různé druhy šněrovacích tkaniček. Ty mohou mít nejrůznější strukturu i barvu. Šněrovací polokozačky vám pak musí dobře padnout. Jejich velikost vybírejte za pomoci klasického krejčovského metru. Vyjměte vnitřní vložku jiné obuvi, která vám dobře padne. Následně ji pak změřte a výsledek porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé značky mají nuance v číslování.

Šněrovací kotníkové boty – často kladené otázky

S čím nosit šněrovací polokozačky

Šněrovací polokozačky se hodí do svátečních i do volnočasových outfitů. Nazouvat je můžete ke kalhotám, ale i k šatům a k sukním. Letos vybírejte ty plisované a trapézové s vysokým pasem. Šněrovací dámské polokozačky vám pak budou slušet i s legíny.

Jak čistit semišové šněrovací polokozačky

Šněrovací semišové polokozačky si zaslouží i patřičnou péči. Vzhledem k tomu, že modely obuvi z broušené kůže nesnáší vlhkost, pořiďte si k semišovým polokozačkám speciální čistící gumu na semiš. Ta vaše boty pečlivě vyčistí a vyleští. Jestliže vám šněrovací polokozačky navlhnou, nikdy je nesušte na přímém slunci.