Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (1)
5/55 z 5
Hodnocení: 5 z 5
Zuzana
2017-04-11
Tyto botičky se hodí skvěle v teplém počasí k čemukoli. Protože u nás nejsou k dostání Toms dámské ve 42, objednala jsem tyto z pánské kolekce. Když přišly, nemohla jsem se do nich bez lžíce dostat, přitom délka byla v pořádku. Měla jsem sto chutí je vrátit, ale po nazutí jsou nesmírně pohodlné, takže budu nosit a myslím si, že se časem lépe poddají noze. Kožená tvarovaná stélka je prostě super. Prozatím doporučuji, uvidíme, jak dlouho vydrží.