100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Typ produktu
Materiál oblečení
Provedení
Produkty: 146
Zobrazit ID verze

Hodinky, co mají styl – hodinky Michael Kors

Hodinky jsou od nepaměti módním, ale také velmi praktickým doplňkem, který by měl ladit s vaším outfitem. Není tedy výjimkou, že mnozí lidé mají více hodinek, které střídají podle toho, jak se chystají obléknout. Do hor většinou vítězí sportovní modely hodinek, do města nebo do práce pak na plné čáře vyhrávají elegantní hodinky, které se hodí jak k saku, tak i ke svetru. Navíc by měly být hodinky i do jisté míry nadčasové, aby za rok nebo dva nepůsobily zastarale. A přesně takové jsou hodinky Michael Kors.

Stylové hodinky Michael Kors – kombinace elegance a přesnosti v nadčasové edici

Hodinky Michael Kors jsou již zavedeným výrobkem, který snadno obstojí na současném konkurenčním trhu, a to především díky svému propracovanému designu. Neméně si však zakládají i na své přesnosti, která je zaručena velmi kvalitním a precizně konstruovaným strojkem. Již dlouhé roky se značka Michael Kors zaměřuje se svými hodinkami zejména na ženy, ale v posledních letech značně rozšiřuje i pánskou kolekci. Zároveň se však nezapomíná přizpůsobovat trendům současného trhu a přináší tak ve své kolekci i chytré hodinky Michael Kors, které rovněž vynikají puncem luxusu a elegantními liniemi. Kolekce chytrých hodinek od Michaela Korse samozřejmě není tolik o jejich funkcích, ale především o designu. Což neznamená, že by neměly, co nabídnout. Do města nebo za sportem s nimi můžete vyrazit i bez platební karty, protože NFC chip je jejich součástí, dokážou změřit tep, zavolat na váš telefon, zaznamenávat aktivitu nebo přes ně spustíte hudbu. Vyšší modely pak disponují i GPS či vestavěnou pamětí. Chytré hodinky Michael Kors se tak hodí, pro každého, kdo si rád zasportuje a sleduje své zdraví, ale zároveň nevyhledává žádné extrémní aktivity.

Hodinky Michael Kors – spojují pracovitost a přesnost, ale jsou také kombinací elegance a nádechu luxusu pro náročné uživatele

Dámské hodinky Michael Kors jsou velmi spolehlivým kouskem, který vám vždy ukáže přesný čas, ale také se stanou vašim nejoblíbenějším módním doplňkem. Jestliže i pro volný čas volíte spíše elegantní nebo ležérně elegantní kousky, budete tyto hodinky nosit asi všude. Jejich klasický design, působí velmi nadčasově a vždy je doplněn nějakým unikátním zdobením, které vás jistě potěší. Právě podle něj si možná i budete vybírat. Navíc i barevné kombinace působí velice něžně a dosti univerzálně. Řada modelů je totiž dostupná v barvě růžovo zlaté nebo přímo v růžové, jedná se však o velmi příjemné barevné odstíny, které se hodí k ženě či slečně každého věku.

Hodinky Michael Kors – nejčastější dotazy

Kde koupit originální hodinky Michael Kors?

Při nákupu jakéhokoli značkového zboží je vhodné nakupovat pouze u ověřených prodejců, abyste nezakoupili předraženou imitaci. U nás na eobuv.cz zakoupíte originální hodinky od řady světových značek s garancí původu.

Jak nastavit hodinky Michael Kors?

Součástí každého originální balen hodinek Michael Kors je vždy kompletní návod k použití, který vám pomůže s jakýmkoli nastavením. U řady modelů je pak nastavení času zcela automatické, a to včetně časového pásma.

Jak voděodolné jsou dámské hodinky Michael Kors?

Dámské hodinky Michael Kors mají voděodolnost 5ATM. Pod touto značkou se často uvádí, že odolávají tlaku až do 50 m, což platí pouze v laboratorních podmínkách. Běžně je značka 5ATM přiřazována hodinkám, se kterými se můžete osprchovat, vykoupat, zmoknout, ale určitě ne potápět nebo skákat z vyšších výšek do vody.