Produkty: 233

Jakou velikost hledáte?

Zobrazí se produkty dostupné ve Vámi zvolené velikosti.

29
30
31
32
33
34
35
36
Zobrazit ID verze

New Balance 574 - legendární model pro vás

Obuv New Balance 574 má za sebou poměrně dlouhou historii. Boty New Balance 574 však z módy nevychází a tak se nemůžeme divit, že si je oblíbili muži, ženy i děti po celém světě. Na trhu jsou dostupné New Balance 574 klasické kousky, které mají bílou nebo černou barvu. Vsadit však můžeme i na trendy přírodní nebo pastelové odstíny. Ty budou letos zvláště in. Boty New Balance 574 mají i výborné vlastnosti. Jsou lehké a poměrně skladné. Vzít si je tedy můžete např. i na dovolenou nebo na cvičení. Boty New Balance 574 mají vždy výborně odpruženou podrážku, která tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Obuv New Balance 574 se pak pyšní i dokonale prodyšným svrškem. Díky tomu se pak ženám, mužům ani dětem nepotí b obuvi chodidla. Nohy musí přeci volně dýchat! Obuv New Balance 574 je pak opatřena výraznějším logem ve tvaru písmene N. Ten v kolekcích New Balance zkrátka nesmí chybět. Obuv New Balance by vám pak měla sedět tzv. na míru. Chodidlo nesmí v obuvi plavat. Prsty na chodidlech by však neměly být ani utlačovány.

Pánské boty New Balance 574 - nejlepší stabilita pro vaši nohu

Hledáme-li trendy boty pro muže, budou boty New Balance 574 pánské tím správným řešením. New Balance 574 pánské boty mají totiž vždy dokonalý design a jsou vyrobené jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Budete-li nakupovat obuv New Balance 574 na e-shopu, řiďte se délkou stélky vašeho chodidla. Za pomoci krejčovského metru změřte vnitřní stélku jiné boty, která vám dobře padne. Naměřený výsledek pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou NewBalance, světové módní značky mají totiž nuance v číslování. Budete-li pečlivě měřit a porovnávat, nešlápnete s výběrem velikosti vedle. Boty New Balance 574 pak ošetřete i kvalitní impregnací a ochranným krémem. Hodit se vám bude i speciální čistící pěna, pasta nebo gel. Zmíněné obuvnické doplňky zvýší životnost vaší obuvi až o několik sezón.

New Balance 574 černé - klasika na rande, do práce i na trénink

Boty New Balance 574 pro ženy a muže jsou k mání i v černém provedení. Černá je barva univerzální a boty se tak dobře ladí i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. In budou letos ty přírodní a květinové. Černá obuv New Balance 574 se hodí i do tzv. kapsulového šatníku. Boty New Balance 574 totiž sluší různým druhům oblečení. Kombinovat je můžete s plátěnými kalhotami, ale i s šortkami nebo s šaty. Slušet vám pak budou i k sportovně laděným sukním. Ženy a dívky boty z kolekce New Balance 574 vybírají i do svých volnočasových outfitů. Obléci k nim můžete např. i džínovou sukni s vysokým pasem. Vše záleží jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Jedno je však jisté. Obuv New Balance 574 má už ve světe vybudované jméno a v obuvi se tak na módní scéně neztratíte.

New Balance 574 – Často kladené otázky

Jak poznat New Balance 574?

Obuv New Balance 574 je lifestylová záležitost, která neomrzí. Boty mají dokonale odpruženou podrážku, která tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. New Balance 574 modely se pak vyznačují i prodyšným svrškem. Obuv New Balance 574 je k mání na tkaničky i na suchý zip, na botě nesmí chybět známé logo značky ve tvaru písmene N.

Jakou velikost New Balance 574 vybrat?

Pokud si budeme chtít koupit boty z kolekce New Balance 574 na e-shopu, měli bychom se řídit délkou stélky našeho chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr. Změřte délku vnitřní stélky jiné boty, která vám sedí tzv. na míru. Naměřený údaj pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou New Balance.