30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Provedení
Styl
Produkty: 52
Zobrazit ID verze

Klíčenka - kouzelný doplněk, který podtrhne vaši individualitu

Klíčenka je oblíbený doplněk už raného dětství. Je to praktický doplněk, který potřebujeme od chvíle, kdy jsou nám svěřeny první klíče. V dospělosti je pak kroužek na klíček nezbytností pro muže i ženy, protože s přibývajícím věkem zpravidla přibývá i klíčů, o které se musíme starat. Tak proč ne stylově? Řetízek na klíče může být skvělý módní doplněk, který podtrhne vaši individualitu. Můžete vybírat z mnoha kovů i materiálů, přívěsky, klíčenky, řetízky jsou stylové a originální. Každý si může najít kousek podle svého vkusu, protože nabídka je obrovská. Značky jako Tommy Hilfiger, Guess, Vans nebo Liu Jo se předhánějí v dámských i pánských modelech přívěsků. Prakticky všechny prémiové světové značky mají v nabídce stylové klíčenky, které doplní styl vašich outfitů.

Kroužek na klíče - všechny klíče na jednom místě

Kroužek na klíče je praktická nezbytnost, která vyřeší problém ztráty klíčů v kabelce. Všechny klíče můžete navléct na jeden kroužek, popřípadě spojit kroužků víc. Přívěsky na kroužky od klíčů jsou stylové a můžete vybírat z mnoha typů, barev, materiálů. Ozdobné kroužky na klíče, klíčenky nebo také kroužek na klíče od auta jsou doplněk, který vám usnadní život. Velmi oblíbené jsou ozdobné klíčenky a přívěsky u dětí a mladých. Přívěskem mohou vyjádřit svou individualitu. Mají k dispozici široký výběr přívěsků z různých kovů, oblíbené jsou i barevné klíčenky nebo klíčenky s nápisem. V eshopech najdete jako přívěsek na kroužek od klíčů i malého plyšáka nebo stříbrný nebo zlatý šperk. Klíčenky lze většinou úchytem připevnit i přímo ke kabelce. Klíče na řetízku tak jednoduše nahmatáte v kabelce nebo v batohu kdykoliv budete potřebovat.

Dámský kroužek na klíče - nikdy už znovu neztratíte svoje klíče v kabelce

Dámský kroužek na klíče ocení každá žena. Díky originálním nabízeným modelům z kovů, kůže a dalších ušlechtilých materiálů, můžete kroužek ozdobit podle svého osobitého stylu. Klíčenku můžete sladit s kabelkou a dalšími doplňky. Pánský kroužek na klíče může vypadat i jako přívěsek na klíče od auta. U mužů jsou oblíbené kožené produkty, klíčenky i přívěsky z kůže podtrhují mužskou individualitu. Kapitola sama pro sebe jsou dětské klíčenky, kroužky na klíče a přívěsky nebo produkty pro mladé ženy a pány. Děti mají rády plyšové barevné přívěsky. Holky ocení zdobnost a roztomilost, často je pro ně přívěsek i talismanem, který přináší štěstí. Kluci mají v dětství také svůj styl, ale většina klíčenek je unisex. Vybírejte podle preferencí vašich dětí. Vlastní klíče jsou v dětství velká událost, proto vlastní pěkný přívěsek na ně jistě potěší.

Kroužky na klíče - často kladené dotazy

Kde koupit klíčenku?

Krásné a stylové klíčenky, přívěsky na klíče a kroužky nabízí všechny prémiové světové značky prostřednictvím eshopů nebo v kamenných prodejnách. Široký výběr najdete třeba na Eobuv.cz. V eshopu najdete i další doplňky, které na jednom místě snadno sladíte. Mrkněte na značky jsou jsou Tommy Hilfiger, Guess, Vans nebo Liu Jo. Každá značka nabízí vlastní originální kousky, ze kterých si určitě vyberete.

Jaký kroužek na klíče vybrat?

Kroužek by měl být dostatečně velký na větší množství klíčů, případně můžete kroužky pospojovat. Kroužek je dobré ozdobit přívěskem, případně mít ho na řetízku, který můžete upevnit přímo v kabelce. Jednoduše pak celý svazek klíčů nahmatáte pomocí řetízku. Přívěsky najdete unisex, ale i elegantní dámské nebo třeba kožené pánské. Vyberte si z různých materiálů, ale pamatujte, že klíčenka by měla něco vydržet. Používáme ji několikrát denně, takže nekvalitní materiál by se mohl rychle opotřebovat nebo poškodit.