Co je třeba zvážit při výběru deštníku?

Pokud se chystáte koupit si deštník stačí si ujasnit jaký typ deštníku potřebujete. V naší nabídce naleznete dámský deštník, která máme v několika barevných kombinacích a stylech. Můžete si pořídit skládací deštník, který je vhodný na cesty. Pohodlně se Vám vejde do tašky, kabelky či batohu. Pokud chcete, avšak velký deštník, pod který se vejdou dvě osoby, tak to Vám můžeme nabídnout tradiční deštník. V deštivém počasí je opravdu nepříjemné, když se nemáte kam schovat a nemáte po ruce deštník. Předejděte takovýmto situacím a pořiďte deštník již teď. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky různých typů deštníků a jejich barevných variant. Nově u nás máme deštníky od známých značek jako je Karl Legerfeld nebo Moschino. Tyto značky představují to nejlepší co u nás v kategorii deštníků můžete nalézt. Proto neváhejte a kupte nový deštník právě teď!

Jaké typy deštníků jsou na trhu?

V opravdu deštivých dnech budete rádi, že máte deštník po ruce. Existuje však mnoho druhů deštníků. Pánský deštník si můžete pořídit ve skládací variantě nebo ve klasické, tradiční variantě, která je velmi jednoduchá na manipulaci. Stačí pouze zmáčknut tlačítko a jste schování pod deštníkem. Skládací deštník se hodí pro ty, kteří potřebují skladný deštník, který si Vám vejde do tašky, kabelky či do batohu. Tento deštník je velmi praktický a dobře se s ním manipuluje. Deštníky, které naleznete v naší nabídce jsou vyrobené z prvotřídních materiálů. Tradiční velký deštník je určený pro ty, kteří neřeší skladnost a nevadí jim větší rozměry tohoto deštníku. Pod tento tradiční velký deštník se vejdou pohodlně dvě osoby. Naproti tomu má skládací deštník výhodu ve své malé velikosti a praktičnosti. Naše deštníky si můžete pořídit za velmi výhodné ceny. Vybavte se na příští déšť a buďte v suchu.

Z jakého materiálu jsou nejlepší deštníky?

Deštník, který si můžete pořídit v našem obchodě je vyroben z velmi kvalitních materiálů. Jedná se o například o polyester, který zaručí dokonalou ochranu proti dešti. Pro ty nejmenší máme také deštník pro děti. Deštníky pro děti máme jsou zdobené různými ornamenty a zvířecími vzory. V deštivých dnech jistě oceníte, že máte deštník v domácnosti. Naše deštníky jsou vyrobeny z odolných materiálů, takže se nemusíte obávat, že by se mohl poškodit. V listopadových dnech, kdy je déšť velmi častý je dobré mít deštník vždy při ruce. Proto bychom Vám vřele doporučili skládací deštník. Ten se Vám pohodlně vměstná do jakéhokoliv zavazadla.

Deštníky – často kladené otázky (FAQ)

Jaký deštník do deště?

Pokud váháte, jaký deštník si máte pořídit, tak máte na výběr z několika druhů. Tím prvním je skládací deštník, který je vhodný pro všechny, kteří potřebují skladný a praktický deštník. Vejde se Vám do každého zavazadla. Druhým stylem je tradiční deštník, který je o něco větší. Není tak skladný, avšak se pod něho pohodlně schovají i dvě osoby.

Jak se mohu zbavit starého deštníku?

Jestli se chystáte zbavit starého deštníku můžete využít sběrného dvoru nebo klasické popelnice na směsný odpad. Deštník rozhodně nepatří do popelnice na plast.