100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Vyhotovení řemínku
Sklo
Tvar pouzdra
Produkty: 89

Dámské chytré hodinky - inteligentní a multifunkční hodinky pro aktivní ženy

V dnešní době je nošení chytrých hodinek (smartwatch) naprostou samozřejmostí. Někteří by je už nevyměnili za běžné hodinky. Chytré hodiny jsou sice malé, ale jsou velmi šikovné a zvládnou opravdu hodně věcí. Pokud jste nadšený turista, tak jistě využijete funkce s tím spojené. Nejdůležitější pro Vás určitě budě počet ujitých kroků a celková ujitá vzdálenost za daný časový interval. Na horách se Vám jistě bude hodit funkce barometru a předpovědi počasí. Samozřejmostí je zabudovaná GPS. Pomocí chytrých hodinek si můžete kontrolovat tělesné funkce jako je tep. Pokud se snažíte dodržovat stravu a žít zdravým životním stylem, tak určitě ocení funkci, která monitoruje počet spálených kalorií. Chytré dámské hodinky využijí všechny ženy, které chtějí žít aktivní život.

Chytré hodinky – dokonalý doplněk k chytrému telefonu

Samozřejmostí chytrých hodinek je jejich funkce spárování s Vaším chytrým telefon. Nejenom, že budete mít dokonalý před o všech příchozích hovorech a zprávách, ale také můžete exportovat všechny údaje z hodinek do Vašeho telefonu. V telefonu si pak můžete s přehledem zobrazit Vaši aktivitu zpětně. Budete mít tak dokonalý přehled o tom kolik kilometrů/kroků jste za poslední den či týden ušli. Chytré pánské hodinky jsou skvělým doplňkem pro Váš trénink. Můžete si nastavit funkci pro intervalový trénink, která Vám pomůže dodržovat časové intervaly při Vašem tréninku.

Pánské chytré hodinky - perfektní sportovní doplněk

Chytré hodinky podporují režim několika sportů. Ať už je chcete využívat na běh, plavání, jógu nebo cyklistiku. Vždy Vám přehledně zobrazí vzdálenost, tempo a čas. Díky těmto funkcím si můžete vést svůj tréninkový deník a máte tak přehled o své sportovní aktivitě. Některé modely jsou voděodolné, a tak budou skvělým doplňkem pro všechny nadšené plavce. V naší nabídce máme taktéž chytré hodinky pro děti. Dětské hodinky nabízí funkce pro sledování polohy. Nebudete se muset strachovat či Vaše dítě bezpečně dorazilo do školy či zní. Vždy budete mít dokonalý přehled o jejich pohybu. Chytré hodinky budou skvělým doplňkem pro Vaše sportovní aktivity. Nemusíte bát, že by byly složité na ovládání. Hodinky jsou kompletně v českém jazyce a dotykový displej je velmi intuitivní na ovládání. Plně nabité hodiny vydrží až 100 hodin, takže se musíte obávat, že by se Vám vybili uprostřed dne.

Chytré hodinky – často kladené otázky

Jaké chytré hodinky koupit?

V naší nabídce si vyberou všichni. Ať už sháníte chytré hodinky pro své děti či jste zapálený sportovec a potřebuje opravdu našlapané chytré hodinky s maximálním počtem funkcí. Vše záleží na Vašich preferencích.

Které běžecké chytré hodinky vybrat?

Většina chytrých hodinek podporuje běžeckou funkci, která Vám přehledně ukáže uběhnutou vzdálenost, tempo a čas. Jde již pouze o to, kterým hodinkám dáte přednost. Tyto údaje si pak můžete prohlížet ve Vašem chytrém telefonu a budete mít přehled o Vaší tréninkové aktivitě.