100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Vyhotovení řemínku
Typ mechanismu
Sklo
Produkty: 50

Co zvážit při výběru hodinek pro dítě?

Dětské hodinky, které si u nás pořídit se řadí do mnoha kategorií. Ať už jsou to digitální hodinky, analogové nebo chytré hodinky (smartwatch). Pokud je Vaše dítě nadšeným sportovcem určitě ocení dětské sportovní hodinky, které zobrazí počet ujitých kroků, tempo a jiné vychytávky, které pomohou sportovnímu výkonu. Dětské hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručí, že i v případě pádu se hodinkám nic nestane. Nemusíte se obávat, že by tak hodinky mohly poškodit. V naší nabídce máme hodinky od předních výrobců hodinek. Hodinky můžete již pořídit dětem v před školním věku, pomohou jim s naučením se hodin. Pro starší děti máme v nabídce hodinky s digitálním zobrazením. Pro teenagery můžeme nabídnou chytré hodinky, které mají mnoho využití. Od sportovních aktivit až po ovládání mobilního telefonu.

Jaké typy dětských hodinek jsou k dispozici?

V naší nabídce máte k dispozici několik druhů dětský hodinek. Můžete si z ručičkových hodinek, které jsou vhodné pro děti předškolního věku. Dětské digitální hodinky jsou velmi oblíbené mezi školními dětmi. Dále, máte na výběr z digitálních hodinek, které jsou vhodné pro starší děti. Poslední možnou variantou jsou chytré hodinky, díky kterým můžete hlídat pohyb Vašeho dítěte. Nemusíte se tak obávat, zda došlo v pořádku do školy či zpět domů. V naší nabídce máme také hodinky s mnoha dětskými vzory, které si Vaše děti zamilují. Ať už se jedná o jejich oblíbené postavičky z pohádek a jim podobné motivy. Hodinky si oblíbí kluci i holky.

Nejlepší nabídky dětských hodinek na eobuv.cz

Pokud májí Vaše děti rádi technologie, Vám můžeme z naší nabídky vřele doporučit chytré hodinky pro děti. Dětské hodinky nabízí funkce pro sledování polohy. Nebudete se muset strachovat či Vaše dítě bezpečně dorazilo do školy či zní. Vždy budete mít dokonalý přehled o jejich pohybu. Chytré hodinky budou skvělým doplňkem pro Vaše sportovní aktivity. Nemusíte bát, že by byly složité na ovládání. Hodinky jsou kompletně v českém jazyce a dotykový displej je velmi intuitivní na ovládání. Plně nabité hodiny vydrží až 100 hodin, takže se musíte obávat, že by se Vám vybili uprostřed dne. V naší nabídce naleznete analogové hodinky, které jsou nepostradatelnou součástí každého dítěte. Analogové neboli ručičkové hodinky jsou tu s námi již přes sto let, a přesto jsou stále populární. Můžete si vybrat od různých tvarů, velikosti ciferníku, stylu ručiček a mnoho dalšího. U nás si můžete vybrat ty nejluxusnější hodinky od známých značek. Můžete sáhnout po ocelových hodinkách se zdobením nebo po moderním stylu hodinek Diesel.

Dětské hodinky - Často kladené otázky

Jaké dětské hodinky vybrat?

Vše záleží, pro jaké dítě hodinky vybíráte. Pokud se jedná o dítě předškolního věku můžeme Vám doporučit ručičkové hodinky. Pro starší děti máme v nabídce digitální nebo chytré hodinky.

Odkdy hodinky pro dítě?

První hodinky můžete Vašemu dítěti pořídit již v předškolním věku. Díky ručičkovým hodinkám se naučí určovat čas a práci s hodinkami.