Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (3)
5/55 z 5
Hodnocení: 5 z 5
Natalie
2021-11-24
Krásné botičky, velmi pěkné vypadají a, nehledě na vysoké podpatky, dobře se v nich chodí. Jsem velmi spokojená!
Hodnocení: 5 z 5
Monika
2018-02-24
Naprosto luxusní lodičky,ano červený lak je stejný jako na obrázku,vypadají na noze úchvatně, neskutečně pohodlné,škoda že není varianta černý lak,brala bych i ty.Každopádně doporučuji......eobuv chválím všemi směry,nakoupila jsem tu už snad 30 párů bot a všechny jsou super. Za mě nejlepší e -shop.
Hodnocení: 5 z 5
A:-)
2016-02-05
Lodičky jsou nádherné,přesně jako na obrázku, budete v nich vypadat skvěle.