Produkty: 154

Jakou velikost hledáte?

Zobrazí se produkty dostupné ve Vámi zvolené velikosti.

25
26
27
28
29
30
31
32
Zobrazit ID verze

Dětské sněhule Crocs - teplé boty pro chladné dny

Mrzne až praští, ale vaše dítko je nejraději venku? Stavění sněhuláka, koulovaná, pořádné iglů a klouzání po zmrzlých kalužích zkrátka k zimě patří! A abyste s ním nestrávili následujících čtrnáct dní doma v posteli, je potřeba ho pořádně ustrojit a obout. Na to druhé jsou úplně ideální dětské sněhule Crocs! Na dětské zimní boty jsou kladeny nemalé nároky! Musí být extrémně hřejivé, ideálně nepromokavé a musí se také dobře nazouvat. Jen si přehrajte ty dlouhé minuty v chodbě, kdy už jste všichni oblečení, ale dítko se nemůže nasoukat do svých zimních botiček. A to se vám se sněhulemi Crocs rozhodně nestane! Boty jsou zateplené po celém vnitřku a dosahují asi do poloviny lýtek - budou tedy skvěle hřát celou nožičku. Díky jejich výšce nehrozí, že při prvním kontaktu se sněhem bude úplně všude. Jejich špička je vyrobena z nepromokavého materiálu - to proto, že polozamrzlé kaluže tak krásně křupou, ale často je pod nimi voda. A v neposlední řadě - dělají se v různých barvách, takže nemusíte mít strach, že si váš drobeček nevybere.

Široký výběr dětských bot na eobuv.cz

Na eobuv.cz najdete opravdu široký výběr dětských Crocs. Pro každé roční období bez problémů objednáte přesně tu správnou botu, kterou zrovna potřebujete do botníku vašeho malého neposedy. V zimě jsou to hřejivé a nepromokavé sněhule, ve kterých se skvěle vyřádí na sněhu i ledu a určitě v nich postaví nejednoho sněhuláka! Na jaro a léto rozhodně nezapomeňte na klasické Crocs nazouváky. Na dovolenou k přehradě nebo moři těžko najdete praktičtější boty! Dětem, které zvládají chodit v pantoflích, můžete nechat popruh vpředu. A těm, které ještě potřebují oporu celé nožičky ho s klidným svědomím přesuňte dozadu. Crocsky budou držet pěkně na místě, i kdyby se v botkách náhodou rozeběhly do vody. Zapomenout nelze ani na stálice dětských botníků - pořádné holínky! Vždyť co může být větší zábava, než v pořádné podzimní plýskanici probíhat kalužemi? Holínky Crocs jsou pro děti skvělá a veselá volba do sychravých podzimních dnů.

Crocs - velmi kvalitně zpracované dětské boty

Boty Crocs se po svém uvedení na trh v roce 2002 staly prakticky fenoménem! Málokterá bota má tolik různých napodobitelů, než právě Crocs. Nenechte se však zmýlit - Crocs jsou skutečně jenom jedny! A většinou je poznáte na první pohled i dotek. Crocs boty jsou z pevného a kvalitního materiálu, který skutečně dlouho vydrží. Vyplatí se vám i z důvodu stálosti barvy - zejména u letních bot, které jsou vystavovány sluníčky to jistě oceníte! Velmi kvalitně zpracované jsou i zapínání a přezky, které často dostávají zabrat hlavně u dětských botiček.

Crocs pro děti - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak je to s číslováním dětských Crocs bot?

Před nákupem dětských Crocs bot dobře změřte dítěti nožičku. Nejlépe tak, že ho postavíte na papír, nohu obkreslíte a následně přeměříte. Míry pak porovnejte s tabulkou velikostí výrobce. Nezapomeňte na důležitou věc - u dětských bot nechte dostatečný nadměrek (0,5 - 1 cm). To aby nožička mohla správně a zdravě růst!

Vyplatí se kupovat Crocs pro děti?

Rozhodně ano! Do kvalitních bot se vyplatí investovat vždy, u dětí to ale platí dvojnásob. Jejich noha sice rychle roste a boty bývají záležitostí na jednu sezónu, ale v tomto případě investujete do zdraví a kvality. A to se vždycky vyplatí!