Proč se vyplatí zvolit značku Millet

Chcete-li si koupit kvalitní a stylovou obuv, zkuste vsadit na Millet boty. Značka Millet je známá tím, že jsou její výrobky precizně zpracované do posledního malého detailu. Dámské i pánské boty Millet mají vždy dokonale odpruženou podrážku, která vhodně tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dále mají Millet boty i zarovnané švy. Nikde nic netrčí a nepřekáží. Obuv Millet pak vyniká i svým nadčasovým designem a prodyšným svrškem. Díky němu se vám nezapaří chodidla. A to ani při sportu nebo při každodenním nošení. Zaměříme-li se na modely obuvi Millet, můžeme si vybírat boty na turistiku i na lezení. Millet lezecké boty jsou určené i pro pokročilé sportovce. Turisté si pak oblíbili zejména kotníčkové boty na hory Millet. Mají totiž mnoho výhod. Millet kotníčkové boty do hor výborně fixují chodilo a jsou odolné. Také vynikají nepromokavými vlastnostmi. K turistické obuvi Millet si nezapomeňte pořídit i kvalitní obuvnické doplňky. Hodit se vám bude především impregnace, ochranný krém v neutrální barvě a také čistící pěna, pasta nebo gel. Impregnace chrání boty přes něhem i deštěm. Ochranný krém pomáhá obuvi Millet od nevzhledných oděrek. Čistící speciální prostředek oceníte v tom případě, že si obuv Millet umažete. Značka Millet nám toho však může nabídnout mnohem více. Dobrou volbou jsou i outdoorové doplňky a funkční oděvy.

Historie francouzského výrobce Millet

Boty Millet pochází z Francie a značka má za sebou bohatou historii. Vznikla v roce 1930. Nejdříve se na trhu objevily sportovní tašky s popruhy Millet. Dále přišly na řadu kvalitní oděvy a boty Millet. V současnosti si můžete vybírat i mezi různými druhy sportovního vybavení Millet. V kurzu jsou především spací pytle nebo batohy. Značka Millet obstojí i ve vysokohorském terénu. Zboží je tak vhodné nejen pro začátečníky, ale také pro pokročilé turisty. Značka Millet se v roce 2013 dočkala i zlaté medaile. Tu obdržela za batoh Ski Touring Matrix, který vynikal svou pevnou zádovou konstrukcí a stylovým designem. Značka Millet se pak specializuje i na sportovní lezení. Millet spadá pod známého výrobce Lafuma.

Speciální oděvy a turistické vybavení

Značka Millet se zaměřuje na výrobu kvalitní obuvi, oblečení i outdoorových doplňků. Funkční oděvy Millet jsou precizně zpracované do posledního drobného detailu. Švy jsou dokonale zarovnané. Zipy drží a nerozjíždí se. Oblečení Millet má i nadčasový design. Ženy si oblíbily zejména bundy Millet, které se dobře kombinují s funkčními legíny, ale i se sportovními sukněmi nebo s cargo kalhotami s praktickými kapsami. V kurzu jsou pak i batohy Millet. Muži si s oblibou vybírají černou variantu. Černé doplňky se totiž výborně ladí i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. In budou letos ty zvířecí a květinové.

Millet boty - Často kladené otázky

Jak čistit boty Millet?

Obuv Millet lze čistit pomocí speciální pěny, pasty nebo gelu. Méně znečištěné boty můžete vyčistit i vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Obuv Millet do přírody si pak zaslouží ošetřit i kvalitní impregnací a ochranným krémem v neutrální barvě. Díky používání speciálních obuvnických prostředků výrazně zvýšíte životnost obuvi Millet.

Millet - co je to za společnost?

Millet je francouzská módní značka, která se zaměřuje zejména na výrobu outdoorového zboží. Nakupovat tak můžeme od výrobce Millet kvalitní obuv, ale také batohy nebo dokonce spací pytle. Značka Millet vyrábí oděvy a doplňky z vysoce kvalitních materiálů. Určitě si mezi nabízenými produkty vyberete ten pravý i vy.