30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Typ produktu
Materiál oblečení
Sport
Produkty: 683
Zobrazit ID verze

Trekingové boty CMP - boty pro speciální úkoly

Máte rádi treking? Vyrážíte na dlouhé výpravy, spíte v přírodě, a pořádně náročná "procházka" je pro vás tím nejlepším způsobem, jak si vyčistit hlavu? Pak určitě víte, že kromě skvělého a kvalitního oblečení potřebujete mít velmi kvalitní obuv. A přesně k takové se řadí výrobky od italské společnosti CMP. Boty na treking musí něco vydržet! Nachodíte v nich desítky kilometrů denně, zdoláváte v nich ten nejnáročnější terén a při tom všem máte ještě pořádnou nálož kilogramů na zádech. Proto jejich výběr v žádném případě nepodceňujte! Dobrá trekingová obuv je základem dobrého trekingového výletu! Své nové boty na treking vybírejte také podle toho, kdy je budete nosit. V létě sáhněte po trekingových sandálech - jen nezapomínejte, že nejsou vhodné do každého terénu. Dobrého parťáka na cesty vám udělají také nízké trekingové boty, které jsou už víc odolné a můžete si je dovolit vzít i do náročnějších podmínek. Do chladnějších dní pak sáhněte po botách kotníkových, ve kterých vám nehrozí zima a chlad.

Trekingové boty CMP - pohodlí na těch nejnáročnějších trasách

V trekingových botách strávíte klidně celý den. Je proto klíčové, aby vám byly pohodlné a byly vyrobené z kvalitních materiálů. Svrchní část trekingové obuvi CMP je většinou vyrobená z kvalitní kůže. Kožené boty při správné impregnaci nepromoknou, jsou dostatečně prodyšné a nachodíte v nich mnoho kilometrů! Součástí kvalitní trekingové obuvi CMP jsou samozřejmě také různé technologie, které z nich dělají jednu ze špiček na trhu s outdoorovou obuví. Jednou z nich je EVA - speciální pěna v podrážce, která tlumí nárazy i v tom nejnáročnějším terénu. Důležitá je také kvalitní podrážka. CMP Full On Grip vám zaručí, že přilne i k nejnáročnějšímu terénu a umožní vám tak bezpečný pohyb prakticky kdekoli. Speciální pozornost pak věnujte dětským trekingovým botám. Nohy malých turistů jsou často ještě v růstu a obuv jim musí být pohodlná. Proto je důležitá látková stélka, která nejen že zprostředkuje dokonalý pocit pohodlí, ale také v chladnějších dnech perfektně zahřeje.

Dámské trekingové boty CMP - vyberte si mezi modely na eobuv.cz

Patříte k ženám, které milují treking? Horské výstupy, několikadenní mnohakilometrové tůry s plným batohem a zdolávání okolních kopců je váš největší koníček? Nezapomeňte na kvalitní obutí! Dobře vybrané trekingové boty vám budou skvělou oporou i v nejnáročnějším terénu, který musíte často zdolávat! Věnujte pozornost kvalitě materiálu a správné velikosti, která je nezbytná, aby se vám v botách celý den dobře chodilo. Dámské trekingové boty CMP jsou samozřejmě sledovány ještě z jednoho hlediska - a tím je design! Ženské barvy, zajímavé kontrastní tkaničky a podrážky, to vše najdete v široké paletě produktů na eobuv.cz.

CMP - otázky, na které chcete znát odpovědi

CMP - co je to za společnost?

CMP Campagnolo je italská společnost, která se specializuje na výrobky pro outdoor a turistiku. Je velmi oblíbená po celém světě a její výrobky s radostí oblékají a obouvají všichni, kteří milují aktivní životní styl.

Co je treking?

Treking patří mezi turistické disciplíny. Je dokonce považován za tu nejnáročnější. Většinou se jím označují několikadenní túry, na kterých si veškeré vybavení nese člověk sám na svých zádech. A to si rozhodně zaslouží pořádné boty!