100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Typ produktu
Materiál oblečení
Zateplení
Produkty: 133
Zobrazit ID verze

Kabelky, boty, doplňky Elisabetta Franchi – všechny módní doplňky najdete na Eobuv.cz

Žena, která cítí a dokáže v druhých vzbudit emoce. Protože její život je sám o sobě o emocích. Žije ho naplno, aniž by se zalekla a s jediným cílem – splnit si svůj dětský sen a stát se celosvětovou ikonou módy. Toto je příběh Elisabetty Franchi, duše stejnojmenné značky, které se podařilo získat důvěru žen svým stylem a kreativitou. I když mezi ingredience jejího úspěchu patří také velká vášeň pro to, co dělá, pečlivý výzkum produktů, které navrhuje, a maximální nasazení pro její práci v kombinaci se správnou dávkou pragmatismu. K jejímu prvnímu setkání s módou došlo ve dnech, kdy se ujala práce prodavačky a naučila se věnovat pozornost nejen tomu, co zákazníci chtějí, ale také naslouchat jejich potřebám. To se ukázalo jako zásadní lekce při pokládání základů jejího úspěšného módního podnikání. Dnes kabelky Elisabetta Franchi najdete na celém světě, stejně jako boty Elisabetta Franchi nebo jiné druhy doplňků. Eobuv.cz tyto krásné kousky přináší blíž k vám. Můžete si zde vybrat ze spousty krásných kousků od této známé módní návrhářky bez ohledu na to, zda zrovna hledáte nový pásek, šperky nebo boty.

Náušnice a náhrdelníky Elisabetta Franchi – buďte módní po celý rok díky značkovým jedinečným šperkům

Elisabetta Franchi, tvůrkyně ženského, hravého, elegantního a okouzlujícího stylu, si získala srdce žen a umístila své podnikání do oblasti dostupného luxusu. Lidé ji milují hlavně díky skvělé kvalitě a pozornosti k detailům. V roce 2019 se značce Elisabetta Franchi podařilo vygenerovat tržby ve výši 120 milionů EUR díky silné síti maloobchodníků po celém světě, která zahrnuje 1 100 multiznačkových obchodů a 87 vlajkových butiků umístěných ve všech nejprestižnějších městech po celém světě, jako je Paříž, Milán, Madrid, Moskva, nebo Dubaj. Evoluce stylu a pečlivá pozornost k detailům přivedly Elisabettu Franchi k tomu, že třeba náušnice Elisabetta Franchi dnes nosí mnoho velkých hvězd a celebrit, jako jsou Angelina Jolie, Kate Hudson, Jessica Alba, Emily Blunt, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Kendall Jenner, Dita Von Teese a Kourtney Kardashian. Ony všechny si oblékly návrhářčiny kousky! Pokud tedy chcete být módní po celý rok nebo jen hledáte unikátní šperk, náhrdelník Elisabetta Franchi je rozhodně dobrou volbou.

Dámský pásek Elisabetta Franchi – stylový a elegantní kousek, který zdůrazní váš outfit

Elisabetta Franchi, horlivá a oddaná aktivistka za práva zvířat, vždy dbala na to, aby svou lásku ke zvířatům spojila s posláním společnosti. Značka podpořila program prodeje kožešin bez kožešin, a rozhodla se, že již nebude ve svých sbírkách používat zvířecí kožešinu. Závazek šel ještě dále, když společnost odstranila kachní peří a angorskou vlnu. Dámsky pásek Elisabetta Franchi je tak udržitelným a šetrným kouskem, který rozhodně ozvláštní vaši skříň, ale také je šetrný ke zvířatům a životnímu prostředí. Jednoduše v sobě má vše, co stylový a elegantní pásek potřebuje.

Boty a doplňky Elisabetta Franchi – Často kladené otázky

Elisabetta Franchi – co je to za značku?

Elisabetta Franchi je italská módní značka dostupného luxusu, kterou založila samotná Elisabetta Franchi. Přízeň zákazníků si po celém světě získala díky skvělé kvalitě a pozornosti k detailům. Věnuje se nejen klasickému oblečení, ale také doplňkům, šperkům, kabelkám, nebo botám.

Elisabetta Franchi – kde si můžete koupit kabelky a boty?

Kabelky Elisabetta Franchi, stejně jako boty, si můžete koupit například na Eobuv.cz, kde naleznete desítky módních kousků této italské značky. Vybrat si tak můžete na základě vašich preferencí v oblasti stylu, barvy, velikosti, ale také ceny.