100 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Multipack
Typ produktu
Materiál oblečení
Produkty: 248
Zobrazit ID verze

Mizuno - co je to za značku?

Společnost Mizuno založili v roce 1906 bratři Rihachi a Rizo. Vznikla v japonské Osace a od té doby se stala úspěšnou sportovní značkou, která své produkty prodává po celém světě. Na úplném začátku se firma Mizuno profilovala jako výrobce baseballových bot a rukavic, v tuto chvíli se ale zabývá výrobou vybavení pro všechny možné sporty. Od roku 1906 ušla společnost velký kus cesty a expandovala do Kanady, Ameriky, Evropy a dokonce do Oceánie. Tady všude najdete sídla společnosti, které se, jak jinak, specializují na zákazníky místního trhu. Protože spokojený zákazník se rovná další spokojený sportovec! Navíc - pokud milujete ekologické počínání, vyjde vám společnost Mizuno plně vstříc. Od roku 2021 balí všechny své boty do 100 % recyklovatelného papíru. Takže pokud vám v hrudníku bije eko srdce, jen těžko si lze představit lepší volbu!

Stojí Mizuno boty opravdu za to?

Patříte mezi ty, kteří si potrpí na kvalitu? Není vám líto vynaložit své peníze, ale očekáváte, že za ně dostanete skutečně to nejlepší? Pak si se značkou Mizuno budete perfektně rozumět. Přes 100 let zkušeností s výrobou sportovního vybavení se samozřejmě podepisuje i na kvalitě sportovních bot Mizuno. Každá z bot je vybavena technologiemi přesně podle toho, ke kterému sportu je určená. Hledáte perfektní společníky na běh? Pak sáhněte po botách s technologií Mizuno Wave. Dokonalé odpružení, ale zároveň stabilita pozvednou váš zážitek z běhání do nebeských výšin! Hledáte extrémně měkkou botu, ve které se vám poběží skvěle i na tom nejtvrdším podkladu? Mizuno Enerzy vám přinese přesně to pravé, díky speciální pěně v mezipodešvi. Každý váš krok bude jako na obláčku. Hledáte boty, které jsou přímo zacílené na konkrétní sport? Kopačky Mizuno, boty na házenou Mizuno nebo boty vhodné pro baseball. To vše tato japonská značka přináší s jasným poselstvím - udělat z každého vašeho sportovního zážitku takový, na který se nezapomíná.

Jak vybrat tu správnou velikost bot Mizuno?

Nejlepší způsob, jak se opravdu z vašich bot můžete radovat hned od prvního dne je vybrat správnou velikost. První možností je pořádně změřit svou nohu (například pomocí jejího obkreslení na papír) a porovnat výsledky s tabulkou výrobce. Druhou možností je navšívit eobuv.cz v Centru Nový Smíchov. Tady si pomocí unikátní služby esize.me svou nohu oskenujete a sken uložíte. Při každém nákupu v online obchodě tak budete mít svůj sken k dispozici a už nikdy se vám nestane, že vám boty nepadnou! A než tam půjdete, neváhejte si jedny objednat. Na místě si je totiž můžete vyzkoušet a zaplatit za ně až ve chvíli, kdy si budete stoprocentně jistí, že dokonale sedí!

Mizuno boty a doplňky - otázky, na které chcete znát odpovědi

Kde koupit boty Mizuno?

Široký výběr pánských bot Mizuno najdete na eobuv.cz. Boty pro různé sporty, v nepřeberném množství velikostí a opravdu zajímavém a velkém barevném spektru můžete mít za pár dní ve svém botníku. Neváhejte a podpořte svoje sportovní výsledky, vždyť vaše noha si při sportu zaslouží jen to nejlepší!

Které zvolit na běhání - Mizuno nebo Asics?

Sto lidí, sto chutí, říká se. A stejně tak je tomu také u běžeckých bot. Ty, které jedni milují, mohou být jinými zatracovány a naopak. Proto je dobré se vždy rozhodovat podle toho, co právě vám nejlépe sedí! Neváhejte si vyzkoušet oboje a podle toho se rozhodněte, které jsou pro vás ty pravé a jediné!