30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Typ produktu
Provedení
Určení
Velikost kabelky
Produkty: 125
Zobrazit ID verze

Vyplatí se koupit kabelku Gino Rossi?

Kabelky Gino Rossi se mezi ženami řadí mezi jedny z nejoblíbenějších. Jedinečný design a vysoká kvalita kabelek je totiž něco, po čem touží čím dál více žen. Gino Rossi je polská módní značka s obuví a doplňky, která proslula produkty skutečně té nejvyšší kvality. Zpočátku nabízela pouze modely pro muže, ale velmi brzy se v jejím sortimentu objevily také návrhy pro ženy. Konkrétně v nabídce značky Gino Rossi nalezneme unikátní boty a kožené doplňky, jako jsou například dámské kabelky Gino Rossi, aktovky nebo peněženky. Pokud tedy i vy hledáte skutečně precizně zpracovanou, luxusní a stylovou dámskou tašku, značka Gino Rossi je sázkou na jistotu. I když je v porovnání s jinými značkami třeba počítat s vyšší pořizovací cenou, rozhodně se vám tato investice vyplatí.

Jaké jsou druhy tašek Gino Rossi v obchodě?

V nabídce značky Gino Rossi nalezneme zejména elegantní, luxusní a poutavé dámské tašky. Gino Rossi vám nabízí kabelky ve všech velikostech a v mnoha barevných provedení. Konkrétně se můžete těšit na Gino Rossi kabelky typu shopper, crossbody kabelky Gino Rossi, společenské kabelky Gino Rossi, klasické kabelky Gino Rossi, kabelky Gino Rossi do ruky, elegantní Gino Rossi kabelky, nadčasové Gino Rossi kabelky, strukturované kabelky Gino Rossi, hladké Gino Rossi kabelky, kožené Gino Rossi kabelky, slaměné Gino Rossi kabelky, kabelky Gino Rossi na zip nebo třeba kabelky Gino Rossi s řetízkem. Co se týče barev, v nabídce jsou Gino Rossi kabelky v černém, modrém, khaki, bílém, béžovém, šedém, hnědém, žlutém, oranžovém nebo cihlovém odstínu.

Doporučené kabelky Gino Rossi na eobuv.cz

Hledáte-li kvalitní dámskou kabelku, bude pro vás polská značka Gino Rossi tou nejlepší volbou. Své o tom ví také internetový obchod eobuv.cz, který si pro vás připravil rozsáhlou nabídku dámských kabelek Gino Rossi. Nejčastěji vyhledávané a kupované jsou mezi ženami neutrální kabelky Gino Rossi v černém či bílém designu, které lze snadno zkombinovat s monochromatickým i výraznějším outfitem nebo s nejrůznějšími vzory. Stále více žen si však začíná pořizovat také Gino Rossi kabelky v pestřejších a odvážnějších barvách. I když se taková kabelka může na první pohled hůře kombinovat, výsledný efekt stojí skutečně za to. Pouze je třeba ladit jednotlivé odstíny s citem a lehkostí. Nebojte se však pro jednou sáhnout po výraznější kabelce Gino Rossi i vy. Jistě nebudete litovat a zaručeně si ji rychle zamilujete.

Kabelky Gino Rossi - často kladené otázky

Jakou kabelku Gino Rossi koupit?

To, jakou byste si měla koupit kabelku Gino Rossi, záleží především na vašich preferencích. Každý správně zvolený módní kousek by měl symbolizovat další šperk ve vaší sbírce. Největší oblibě se stále těší černé, bílé či béžové kabelky Gino Rossi, dokonale váš outfit ale mohou rozzářit například i žluté, oranžové nebo modré Gino Rossi kabelky. Jestliže doma nechcete mít celou sbírku, dávejte přednost univerzálním kouskům, jež budou tou nejlepší definicí vašeho vlastního osobitého stylu.

Kde se vyrábí tašky Gino Rossi?

Gino Rossi je obuvnická polská značka. Vznikla na základě spolupráce polských a italských partnerů a v současnosti vyrábí dámskou i pánskou obuv a nejrůznější módní doplňky. Její lákavý sortiment můžete zakoupit například také na internetovém obchodu eobuv.cz, kde si jistě vybere každý z vás.