Produkty: 129
Zobrazit ID verze

Šedé dámské polokozačky – vysoké podpatky, na sloupku nebo na klínku?

Trendy dámské polokozačky šedé barvy mohou mít mnoho podob. In budou letos dámské polokozačky na klínku šedé barvy. Klínek na obuvi je velmi pohodlný a ženy tak v obuvi vydrží chodit třeba i celý den. Velmi pohodlnou variantou jsou i dámské kotníkové šedé boty na sloupku. Opět se jedná o silnější podpatek, který ženy rády kombinují k trendy šatům s průstřihy nebo k módním plisovaným a trapézovým sukním s vysokým pasem. Pokud umíte chodit na jehlách, směle do toho. Také šedé dámské polokozačky na vysokém podpatku, který bude velmi úzký, budou v módě. Na těch už však ženy musí umět opravdu správně chodit. Jinak si budou koledovat o tzv. faux pas. Speciálním typem jsou pak dámské polokozačky na šněrování šedé barvy. Šněrované modely obuvi jsou velmi rafinované a hodí se už jen k decentnímu minimalistickému oblečení. Jak totiž říká známé módní pravidlo, méně znamená mnohdy více.

Dámské šedé zateplené polokozačky na chladnější měsíce

Módní šedé dámské kozačky nebo polokozačky se skvěle hodí do chladných podzimních i zimních měsíců. Kvalitní dámské šedé zateplené polokozačky na zimu by měly být v ideálním případě voděodolné a větruvzdorné. Dobré bude také to, když budou vaše šedé dámské polokozačky i oděruodolné. Díky výše zmíněným vlastnostem budete v suchu a v teple za každého počasí. Dámské šedé zimní polokozačky mohou mít plochou podrážku. Ta by měla být vhodně odpružená, aby zvládla tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Šedé kozačky na zimu by pak měly být i dobře prodyšné. V kurzu jsou kožené kousky, které v zimě něco vydrží. Ošetřit je pak můžete i kvalitní impregnací a ochranným krémem v neutrální barvě. Na semišové šedé polokozačky můžete použít i speciální čistící gumu na broušenou kůži.

Šedé dámské polokozačky – máte raději semiš nebo kůži? Vyberte si ten svůj na Eobuv

Kožené šedé polokozačky pro ženy jsou dostupné také na oblíbeném e-shopu Eobuv.cz. Ten je ověřený zákazníky a ženám nabízí široký výběr obuvi za příznivě nízké ceny. Volit tu můžete hladké i dámské šedé semišové polokozačky v různých barevných variantách. V letošní sezóně budou in především přírodní a pastelové tóny barev. Vsadit však můžete i na černou klasiku. Černá je totiž barva univerzální a z módy nevychází. Šedé polokozačky tak na sobě mohou mít s klidem i barevné dekorativní prvky ve výše zmíněných barevných tónech. Dámy si pak oblíbily i šedé polokozačky se se stříbrnými dekorativními prvky. Ty se dobře hodí k stříbrným hodinkám, prstýnkům a dalším šperkům v outfitu. Dámské šedé polokozačky z hladké kůže kombinujte s doplňky v hladkém provedení. Jak říká módní pravidlo, všechny zvolené doplňky v outfitu mají ladit nejen barvou, ale i strukturou. Díky tomu dojde k sjednocení outfitu a ten pak bude vypadat elegantně.

Šedé dámské polokozačky – Často kladené otázky

Šedé dámské polokozačky – kde takové boty koupit?

Šedé dámské polokozačky můžete nakupovat na e-shopech i v kamenných prodejnách. Dobrou volbou bude např. e-shop Eobuv.cz. Tady si přijde na své každá moderní žena. Šedé polokozačky tu můžete nakupovat i s módními třpytivými dekorativními prvky, které pak lehce sladíte i se svými stříbrnými nebo se zlatými šperky.

Jaké modely šedých dámských kotníkových bot zvolit?

V letošní sezóně budou in dámské šedé polokozačky na sloupku i na klínku. Obě tyto varianty dámských šedých polokozaček jsou velmi pohodlné a módní. Skvěle se hodí k šatům a k sukním. Dobrou volbou budou také šedé dámské polokozačky s plochou podrážkou, ta musí být hlavně správně odpružená.