30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Typ produktu
Provedení
Použité
Produkty: 32
Zobrazit ID verze

Doplňky k obuvi Bama - aby vaše boty vypadaly stále jako nové!

Chcete-li, aby vaše boty vypadaly stále jako nové, bude dobré, když si k nim pořídíte i obuvnické příslušenství a vhodné prostředky. Značka Bama pak odvede skvělý kus práce. Příslušenství k botám Bama je nejen kvalitní, ale také praktické. Může mít mnoho podob. Doplňky na čištění obuvi Bama jsou určené na různé typy obuvi. Nejdříve bychom si tedy měli pečlivě nastudovat, z jakého materiálu jsou naše boty vyrobeny. Pak už stačí jen vybrat to správné příslušenství. Může jít o syntetické nebo přírodní kousky. I kožené boty se pak dělí na další 2 kategorie. Jinak budeme čistit semišové boty a jinak zase ty z hladké kůže. Semiš si žádá suché prostředí. Čistit ho tak budeme např. za pomoci suché gumy. Na hladkou kůži pak můžeme použít např. čistící pěnu nebo šampon. Velké oblíbenosti se těší zejména roztahováky do obuvi. Chybět by vám neměly ve vaší obuvnické výbavě ani ochranné vložky. Díky nim se vnitřní část vaší oblíbené obuvi jen tak neošoupe. Boty tak budou mít daleko větší životnost. Dobrou službu odvedou i ochranný krém a impregnace.

Doplňky k botám Bama - proč se vyplatí o boty pečovat?

Jestli-že chceme, aby nám naše syntetické nebo přírodní boty vydržely sloužit déle než jednu sezónu, bude to chtít obuvnické doplňky. Bama doplňky k obuvi si zamilujete. K dispozici jsou nám takové kousky, jako jsou roztahováky, kosmetika do obuvi, impregnace, ochranný obuvnický krém a např. i čistící pěna či pasta. Impregnace naše boty ochrání před deštěm a sněhem, ochranný krém chrání zase naše boty před oděrkami. Některé drobné rýhy dokáže krém dokonce i vyhladit. Čistící pěnu, gel či pastu pak oceníte v tom případě, že si boty umažete. Boty by se totiž neměly dávat rozhodně do pračky a už vůbec ne do sušičky. Platí to i pro textilní obuv. Mohlo by totiž dojít k narušení struktury vláken obuvi a boty by pak nemusely držet svůj původní tvar. Z nových sneakersů či plátěnek by vám tak mohla zůstat po vyprání neforemná bota, která by už nemusela zdaleka připomínat vámi zakoupený stylový kousek. Co se týče kosmetiky do obuvi, mají ženy a muži v oblibě zejména osvěžovače. Ty mají nejčastěji podobu spreje.

Bama - široký sortiment příslušenství pro čištění bot na Eobuv.cz

Doplňky k obuvi Bama nemusíme nakupovat pouze v kamenných prodejnách. Široký výběr prostředků a dalšího obuvnického příslušenství najdeme i na e-shopech. Díky tomu můžete Bama sortiment vybírat pěkně z pohodlí vašeho domova. Šetříte tím nejen váš čas, ale ve finále i peníze. Na Eobuv.cz je nám k dispozici např. roztahovák na boty Bama, který vám pomůže držet původní tvar vaší oblíbené obuvi. Dále je zde k mání Bama kosmetika do bot, díky které budou vaše boty svěží i po náročné túře. Chybět by vám pak ve výbavě neměl ani Bama krém na obuv. Pomocí něho můžete zakrýt drobné rýhy na vaší obuvi. Zároveň pak krém na obuv v neutrální barvě chrání vaše boty před odíráním. Barva vaší obuvi tak bude díky krému zachovaná dlouhé časové období.

Bama – často kladené otázky

Jak čistit semišové boty?

Semišové boty nejlépe vyčistíte pomocí suchého kartáče. Vždy nechte bahno na semišové obuvi úplně zaschnou a teprve pak se dejte do práce. Semišové boty totiž nesnáší vlhkost. Dále se vám pak bude hodit na semiš čistící guma.

Bama šampon na boty – jak používat?

Krouživými pohyby naneste malé množství šampónu Bama na boty na suchou obuv. Využijte k tomu aplikátor. Šampón nechte chvíli působit a pak ho setřete měkkým a savým hadříkem. Jestli-že je vaše bota hodně ušpiněná, můžete boty i lehce opláchnout. S vodou to moc nepřehánějte.