30 dní na vrácení zdarma
zobrazit podrobnosti
Možnost doručení zdarma pro objednávku nad 799 Kč
zobrazit podrobnosti

alt="ShopRoku

ShopRoku 2018 Cena kvality: Obuv
Cena zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech , je pro nás obzvlášť důležitá, protože je založena na názorech a hlasování spotřebitelů. O to víc si vážíme skutečnosti, že se eobuv.cz umístil na 1. místě v hodnocení internetových obchodů v kategorii Cena kvality:Obuv, Jsme velice rádi, že máme tolik spokojených zákazníků, kteří kladně hodnotí kvalitu obsluhy, rychlost dodání a pozitivně se vyjadřují o našem obchodě.

TOP10

Náš internetový obchod Eobuv.cz se umístil v TOP10 ve studii Český košík roku 2016! Díky široké nabídce, intuitivním stránkám, několika způsobů prodeje a kvalitnímu zákaznickému servisu máme toto umístění. Toto ocenení je důkazem, že si nás cení jak odborníci z branže, tak i naši zákazníci - děkujeme!

SHOPROKU

Nezávislé hodnocení Shop Roku, které organizuje společnost Heureka, je pro nás obzvlášť důležité, protože je založeno na zpětné vazbě od spotřebitelů. O to více můžeme být pyšní, že se společnost eobuv.cz umístila na 3. místě v žebříčku online obchodů v kategorii „Cena kvality“. Jsme rádi, že máme tolik spokojených zákazníků, kteří oceňují kvalitu služeb, rychlost dodání a pozitivně komentují náš obchod.