Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (1)
5/55 z 5
Hodnocení: 5 z 5
Veru
2020-11-03
Botky na první dojem úzké (mám široký nárt), ale po prvním prošlapu si sedly krásně. Nyní jsou pohodlné a příjemné. Velikost tedy sedí dle obecné tabulky, mám nohu 40 a krásně vel 40 sedla. Možná v nich nebude úplně teplo v mrazech. Vysoké pod kotník akorát a vypadají dobře, nejsou robustní, jak se zdají na obrázku. Doporučuji je.