Chybí Vám nějaké informace? Máte nějaké připomínky k fotografiím produktů? Dejte nám vědět
Váš podnět se pokusíme zpracovat co nejdříve.
Hodnocení zákazníků (10)
5/55 z 5
Hodnocení: 5 z 5
Jitka
2023-04-16
za mě hrozné boty
Hodnocení: 5 z 5
Péťa K.
2021-12-16
Super,výborne pro pohodlí nožiček na túry po horách,mám je již po 5.
Hodnocení: 5 z 5
radka
2021-07-24
obuv pekna na tury,jeste nevyzkouseno.Velikost je opravdu podle miry v tabulce.Takze ma bezna 38 je velka.
Hodnocení: 5 z 5
Lu
2020-12-25
Skvělé, pevné, dobře padnoucí, krásné.
Hodnocení: 5 z 5
Pospami
2020-11-25
Mám už troje, žluté, zelené a teď i oranžové. Jsou SUPER, chodím v nich celou zimu. Pořídila jsem dvoje i manželovi. Mrzí mě, že dámské mají tak malou škálu barevného provedení!
Hodnocení: 5 z 5
Martina
2020-11-07
Nejlepší boty na světě... Mám je více než 5 let, pořád v nich chodím, nemůžu si je vynachválit, nikdy jsem nelitovala, že jsem je koupila... Jediné, co nevydrželo, jsou tkaničky, ale to nic nemění na tom, že čekám, až budou žluté 39 a koupím si ještě jedny!!!! ?
Hodnocení: 5 z 5
Lebdy
2020-03-03
Koupil jsem NAGABA 055 Czarny Pull - UP a jsem opravdu spokojený. Akorád centimetrovník nesouhlasí s velikostí bot. Jinak 42 je opravdu 42. Děkuji
Hodnocení: 5 z 5
Stewart
2019-01-16
Boty super, mám je rok a půl a pořád dobře sedí a vypadají skvěle.
Doporučuji
Hodnocení: 5 z 5
Naďa
2018-05-16
Boty jsou super,všem doporučuji.
Hodnocení: 5 z 5
Tula
2017-05-29
Super bota. Doporučuji. Jsou to moje nejoblíbenější boty:)